Голкіпер збірної України пропустив гол на 49-й секунді у чемпіонаті Португалії. Відео

169,9 т.

Український голкіпер португальської "Бенфіки" Анатолій Трубін невдало розпочав гостьовий поєдинок 28-го туру чемпіонату країни з футболу. 22-річний гравець збірної України пропустив гол уже на 1-й хвилині зустрічі зі "Спортінгом" (2:1).

У першій атаці Анатолій віддав спокійну передачу на ближнього Отаменді, той зіграв далі на фланг, де помилився Александер Ба, легко пропускаючи по флангу Педро Гонсалвеша.

25-річний нападник бив впритул. Трубін врятував команду, але відскок підібрав Джені Катамо, гарматним пострілом розстрілюючи українця.

Як повідомляв OBOZ.UA, 14 березня Трубін відстояв на нуль у матчі 1/8 фіналу Ліги Європи проти шотландського "Рейнджерс". 22-річний футболіст збірної України відбив усі удари та допоміг своїй команді вийти до чвертьфіналу.

1 березня Трубін пропустив швидкісний гол до 1/2 фіналу Кубку Португалії. "Спортинг" забив 22-річному футболісту збірної України вже на 9-й хвилині.

22 лютого Анатолій Трубін став творцем позитивного результату для своєї команди у грі 1/16 фіналу Ліги Європи. У матчі проти "Тулузи" 22-річний футболіст збірної України відстояв на нуль.

18 лютого влаштував вражаючий перфоманс у матчі 22-го туру чемпіонату країни з футболу проти "Візели". Наш співвітчизник спочатку на рівному місці привіз гол, а потім відбив 11-метровий удар.

20 січня Трубін провів 10-й сухий матч (шатаут – англ. shut out) у своїй кар'єрі за португальський клуб. У 18-му турі національної першості команда з Лісабона здолала вдома "Боавішту" з Порту (2:0).

30 грудня Трубін вдало зіграв у 15-му турі чемпіонату Португалії проти "Фамалікана". Уродженець Донецька не пропустив жодного гола та допоміг своїй команді здобути перемогу 3:0.

За кілька днів до цього Анатолій зробив шатаут до 1/16 фіналу Кубку Португалії з футболу. Наш співвітчизник відстояв на нуль у переможному матчі лісабонців проти "Фамалікана" (2:0).