УкрРус

Дух Середньовіччя: топ-20 найбільш вражаючих замків Європи

  • Замок Нойшванштайн, Німеччина. Цей романтичний замок побудував король Баварії Людвіг II в середині XIX століття.Читайте також: Казкові замки Європи: епоха королів, рицарів та принцесЗамок Райхсбург, Німеччина.
    1/20
    Замок Нойшванштайн, Німеччина. Цей романтичний замок побудував король Баварії Людвіг II в середині XIX століття.Читайте також: Казкові замки Європи: епоха королів, рицарів та принцесЗамок Райхсбург, Німеччина.| © фотопідбірка vsviti.com.ua

Середньовічні замки Європи завжди притягували до себе інтерес та увагу туристів своєю величністю і загадковою аурою. Опинившись у древньому замку, ми починаємо уявляти лицарські турніри, які проходили в минулі часи, урочисті прийоми, які влаштовували його господарі.

Слово "замок" майже завжди асоціюється з королями і лицарями, з прекрасними леді і їх служницями, а також з таємницями та змовами. Якщо вірити легендам, то майже в кожному середньовічному замку Європи є свій привид.

Один тільки факт, що ці будівлі вистояли в часи війн і стихійних лих, приголомшує. Перед вами підбірка двадцяти найбільш монументальних замків Європи, що збереглися до наших днів.

Нагадаємо, раніше "Обозреватель" публікував топ-20 фото, які змусять вас кинути все і поїхати в Швейцарію.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Путешествия" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги