Примите участие
в розыгрыше
LTE планшета Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости баскетбола

"Мавпи" завершують серію із "Дніпром" на свою користь

28

Рахунок матчу як і в першій зустрічі у Черкасах на дніпропетровській арені відкрив Юріс Умбрашко. У відповідь черкащани отримали два очки від Кобзистого, що стало початком "качель" для команд, "Дніпро" повів у рахунку, однак "Мавпи" не давали супернику вирватися далеко вперед. Перша десятихвилинка змусила глядачів відчути черкаське дежавю, коли обидві команди вже на перших хвилинах матчу мали у своїй "скринці" багато помилок (Артем Буцький на восьмій хвилині заробив другий фол). 29:26 – таким став підсумок першої чверті.

Рахунок другої десятихвилинки відкриває знову ж Юріс Умбрашко, який однак вже на прикінці чверті мав вже 4 фоли. Перебіг подій дуже нагадував двобій у Черкасах, коли ключові гравці "Мавп" через набрані помилки змушені були додивлятися матч на лаві. Черкащани не наздоганяли "Дніпро" більше, ніж на 5 очок. За хвилину до завершення першої половини Артур Джонсон кладе у корзину яскравий слем-данк - 46:41. Однак лише за одну хвилину "Дніпро" у свій актив додає 5 очок. Перша половина завершилась рахунком 51:44, на останній секунді якої Умбрашко додав команді точний двохочковий.

Після великої перерви складно було визначити лідера зустрічі. Юріс Умбрашко на першій хвилині другої половини отримує п’ятий фол і сідає на лаву. На заміну, латвійському легіонеру виходить Юрій Лохманчук, який поклавши точний трьохочковий у корзину, виводить рахунок на загрозливу для дніпропетровців пряму 55:54. Із цього моменту команди не відриваються одна від одної більше ніж на одне-два очки. Переломним моментом матчу став трьох очковий кидок Едмунда Валейко, який вперше за всю зустріч виводить "Мавп" вперед – 60:61. І так за три хвилини до кінця третьої чверті "Черкаські Мавпи" і БК "Дніпро" помінялись ролями, тепер дніпропетровці намагалися наздогнати черкащан.

У останній чверті ніхто у залі не міг сказати, яка команда вийде переможницею зустрічі. Команда Андрія Подковирова через загрозливу кількість набраних фолів як і в Черкасах залишається на середині чверті без Арнаса Казлаускаса, який заробивши п’яте персональне зауваження знову сідає на лаву, Артура Джонсона, який слідом за литовцем відправляється додивлятися матч із лави і Умбрашко, без допомоги якого команда залишилася ще у першій половині. За три хвилини до фінальної сирени на табло висвічувався рівний рахунок 81:81. Артур Джонсон поклав у корзину двох очковий, його підтримав Володимир Гуртовий, забивши слідом ще два очки – 81:87. Георгій Ступенчук бере тайм-аут, після якого Влейко фолить на Ковалі, а слідом за тридцять секунд до кінця на лаву сів Артур Джонсон. Андрій Подковиров бере тайм-аут, після якого Завацкас забив штрафний. Вільховецький, сфоливши на Буцькому сідає із п’ятим персональним зауваження. На останніх секундах матчу Фесенко рішуче відсікає атаку противника блок-шотом.

83:88 – із таким рахунком черкащани завершили зустріч.

Андрій Подковиров (головний тренер БК "Черкаські Мавпи"):

"Наші ігри дуже цікаві як для глядачів, так і для гравців, адже вони носять жорсткий бойовий характер. Але головне, що протистояня не виходить за рамки спортивних змагань, в який граці команд зростають і розвиваються.

У сьогоднішній зустрічі негативні статистичні показники гравців пояснюється накалом боротьби, боязню помилок, тому не важливо, хто скільки забив за статистикою, важливо, що ми побачили цікаву боротьбу, в якій до останньої хвилини могла перемогти будь-яка команда".

Георгій Ступенчук (головний тренер БК "Дніпро"):

"Гра вийшла дуже цікавою, бойовою. Гравці боролись до кінця. У нашій команді був слабив відсоток влучання штрафних кидків – 47 %, до розриву, який ми не змогли скоротити, нас привела серія невимушених втрат".

Наши блоги