Примите участие
в розыгрыше
раскошного ожерелья Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости баскетбола

Обрали президента Федерації баскетболу Черкаської області

33

Президентом Черкаської обласної федерації баскетболу було обрано Погостінського Кирила.

Три роки тому був даний сильний поштовх розвитку баскетболу у нашому регіоні. До спортивних вершин розпочала свій шлях чоловіча баскетбольна команда. Баскетбол став настільки популярним, що з’явилася необхідність розвивати цей спорт у регіоні, адже левову громади прихильників "Мавп" складала молодь. І найперше із чого було розпочато роботу – це створення широкої інфраструктури дитячих секцій у місті та області, щоб удосконалити систему підготовки професійних спортсменів, тренерів і суддів. Таким чином баскетбол став засобом пропаганди здорового способу життя серед молоді і успішно популяризує спорт серед населення регіону.

За таких умов постала необхідність у відновленні діяльності обласної баскетбольної федерації, яка б могла сприяти розвитку баскетболу в Черкаській області.

Тамков В. П., екс-президент ЧОФБ:

"На даний момент ми вирішили провести зібрання з метою переобрання керівництва, яким повинні стати люди, які безпосередньо розвивають баскетбол у нашому регіоні. За три роки існування черкаська баскетбольна команда дала поштовх для розвитку баскетболу. За три роки колектив «Черкаські Мавпи» вийшов із першої ліги до вищого дивізіону, тепер уже виступаючи в Суперлізі.

Величезна робота за час існування команди була проведена серед дітей і молоді – проведення дитячих і юнацьких чемпіонатів. Сьогодні ми маємо вже 34 баскетбольних секцій в Черкасах і 8 в області. У 2006\2007 році на всеукраїнських юнацьких змаганнях Черкаси представили всього три команди 1990, 1992 і 1994 років. У сезоні 2007\2008 на всеукраїнській арені виступатимуть вже зібрані команди 1995\96 року".

Погостінський Кирило, президент ЧОФБ:

"На сьогоднішній день головною метою роботи обласної Федерації баскетболу я бачу розвиток дитячого баскетболу у нашому регіоні. Обласна Федерація, розширивши свої ряди, стала тим колективом, який покладе максимальні зусилля для розвитку цього напряму. Зараз у черкаських командах суперліги і вищої ліги лише один черкащани. Тому команда «Черкаські Мавпи» – це той стержень, навколо якого повинен зростати дитячий баскетбол. Дітей з вулиці забирає не просто дитяча секція, а мрія потрапити до елітного дивізіону. І кожен крок, який зробить дитина на шляху до виконання своєї мрії виховуватиме у спортивному, командному дусі справжніх нормальних громадян".

Не надоедаем! Только самое важное - подписывайся на наш Telegram-канал

Наши блоги