ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Григорій СУРКІС: Маю честь представити інтерес 85 мільйонів

35

Історично футбольні, заслужено обрані

"Шановні колеги, члени виконкому УЄФА! – почав свій виступ голова ФФУ. –

Ніхто, окрім вас, не зрозуміє делікатності становища, в якому я перебуваю сьогодні. З одного боку, перед вами людина, яка так само, як і ви представляє корпоративний інтерес Європейського футбольного союзу у світі. Але з іншого, через особливі обставини, я маю честь разом із моїм польським колегою представляти на цій сцені спільний інтерес 85-мільйонного населення двох держав. Хочу підкреслити – історично футбольних, заслужено обраних вами до кола претендентів на право організації Євро-2012".

Мовою логіки

"Уявіть себе на цьому місці, – продовжив Григорій Суркіс, –

і ви зрозумієте, які почуття переповнюють моє серце, хоча я й намагаюся тримати свій розум холодним та прагматичним. Саме тому звертаюся не до ваших емоцій, а до логіки. Зверніть увагу на унікальний збіг обставин, за яких обидва інтереси – корпоративний УЄФА та спільний інтерес двох народів – створили нову ситуацію для бурхливого розвитку та інтенсивного просування європейських стандартів футболу на Схід".

Риторичне запитання

"Хіба може сьогодні авторитетне журі проігнорувати ці незаперечні вигоди та реальну можливість втілення на практиці задекларованих УЄФА принципів?! Запитання, скоріше, риторичне, оскільки ми не маємо жодного сумніву в послідовності солідарної політики президента та членів Виконкому УЄФА щодо цієї стратегічної місії, – зазначив 57-річний президент ФФУ наприкінці свого виступу. –

І це вселяє в нас надію".

Слово про сусідаКерманич Польської футбольної спілки Міхал Лісткевич у свою чергу акцентував увагу на тому, що обидві країни користуються чималим авторитетом у глобальному футбольному середовищі.

"Наша національна збірна, приміром, сім разів виступала на фінальних турнірах Кубка світу, двічі посідала на них третє місце, – нагадав він. –

А українці спочатку неодноразово виблискували на подібних форумах у складі команд СРСР, а минулого року вже самотужки увійшли до вісімки найкращих збірних планети".

Толерантність та культураТакож Григорій Суркіс та Міхал Лісткевич підкреслили, що українці та поляки – це десята частина населення сучасної Європи, а разом із сусідами вони складають майже 300-мільйонну армію потенціальних уболівальників. Далі увазі членів виконкому було запропоновано програму "Толерантність та культура", наріжним каменем якої стали відомості щодо економічного, транспортного та туристичного потенціалу обох країн, а також повідомлення про те, що гості Євро-2012 приїжджатимуть на турнір, оминаючи складні візові процедури.

Натхнення на нові звершення

"Разом із Євро-2012 Україна та Польща зміняться на краще, – підвели рису автори насиченого різноманітною інформацією сюжету. –

Чемпіонат значно розширить кордони футбольної Європи та надасть потужного імпульсу для розвитку наступних поколінь. Вони отримають не лише сучасну спортивну інфраструктуру, але й натхнення. На нові звершення та перемоги. На нові мрії та їх втілення".

Не пропусти молнию! Подписывайся на нас в Telegram

Наши блоги