Примите участие
в розыгрыше
Android смартфона Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Cитуація в Україні не вплине на наші шанси на Євро-2012

32

Політична дискусія в Україні не позначиться на шансах заявки України та Польщі на право проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Таке переконання сьогодні висловив, відповідаючи на питання журналістів, заступник Голови Верховної Ради України V скликання Микола Томенко.

Він зазначив, що в Україні на рівні як керівництва держави, так і політичних сил є повна підтримка нашої участі в тендері. Томенко нагадав, що готовність виконати взяті на себе зобов’язання взяли під час підготовки нашої заявки і Президент, і Уряд, і Верховна Рада. 85% опитаних громадян України, незалежно від регіону проживання, підтримують проведення Євро-2012 в Україні. Все це, на думку Томенка, свідчить про досягнення національного консенсусу щодо цього проекту.

В той же час Томенко підкреслив, що нинішня політична ситуація в Україні та оголошення дострокових виборів, не можуть бути тією причиною, яка зменшить шанси нашої країни прийняти у себе Чемпіонат Європи.

"Адже очевидно, що до 2012 року в Україні відбудуться ще не одна виборча кампанія, і їх перебіг не зможе вплинути на організацію Чемпіонату Європи нашою країною у разі позитивного рішення УЄФА", - підкреслив Томенко.

Як відомо, 17-18 квітня в м. Кардіффі (Велика Британія) відбудеться засідання Виконкому УЄФА, на якому буде визначено країну-організатора Чемпіонату Європи 2012 року.

Наши блоги