Примите участие
в розыгрыше
LTE планшета Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

"Карпаты" обратились за помощью к Суркису

32

Президентові Федерації Футболу України п. Суркісу Г. М.

Шановний Григорію Михайловичу!

Керівництво ТзОВ КПФ "Карпати" звертається до Вас з вимогою негайно розпочати службове розслідування з приводу висловлювань Голови Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації Футболу України п.Решка С.М. у телевізійній програмі "Наш футбол" (Перший Національний канал, 18 березня 2007 року) та його коментарів впродовж останніх днів у інших засобах масової інформації.

У згаданій програмі п.Решко С.М. у своїх офіційних коментарях щодо ситуації із захворюванням у команді "Карпати" вдався до поширення відверто неправдивої інформації. Він піддав сумніву сам факт серйозного характеру епідеміологічного захворювання, встановленого, спочатку медиками Львівського обласного фізкультурного диспансеру, а згодом і експертом, делегованим ФФУ, за участю незалежного медичного експерта.

Пан Решко ввів у оману футбольну громадськість України висловлюваннями про відсутність прецедентів переносів матчів у подібних ситуаціях. Насправді, лише у поточному році з причини вірусних чи інших масових захворювань гравців команд мали місце переноси матчів Чемпіонату Польщі (нашого партнера по заявці на проведення фінальної частини Євро-2012) та Кубку Шотландії, а у минулому році – Чемпіонату Чехії та Кубку Іспанії.

Нарешті, прямою дезінформацією є твердження, що у своїй кореспонденції "Карпати" стверджували про наявність згоди клубу "Металіст" на перенос матчу.

Таким чином, у своїх коментарях пан Решко виявив крайню упередженість, котра межує з замовним характером поведінки, а власне, моральні якості, несумісні з перебуванням його на посаді голови органу футбольного правосуддя. Вимагаємо до завершення розслідування та оголошення його результатів відсторонити пана Решка від виконання обов’язків Голови КДК ФФУ.

Звертаємо Вашу увагу також на те, що очолюваний п.Решком орган вдався до фальсифікації свого Рішення. Згідно із загальними положеннями чинного законодавства, наприклад п.2 ст. 98 ЦК України розділу "Загальні положення про юридичну особу" - рішення приймаються простою більшістю від числа присутніх, якщо інше не встановлено установчими документами або законом. Оскільки ні статутом ФФУ, ні Дисциплінарними правилами не встановлено іншого порядку прийняття рішень – рішення КДК ФФУ приймаються простою більшістю голосів –тобто більшістю від кількості присутніх. На засіданні були присутніми 6 чоловік, за скасування рішення Бюро ПФЛ проголосувало 3 чоловіки – що становить половину від кількості присутніх, але не більшість. У зв’зку з вищенаведеним рішення не могло вважатись прийнятим, але було оголошено таким Головою КДК.

Переконані, що за результатами такого розслідування пан Решко повинен бути усунений із займаної посади та узагалі від будь-якої діяльності у футбольних організаціях України.

З повагою, Генеральний директор ТзОВ КПФ "Карпати" Єфремов О.А.

Наши блоги