Суперліга * "Одеса" переграла "Сумихімпром"

363
Суперліга * 'Одеса' переграла 'Сумихімпром'

БК "Одеса" 90 - 78 БК "Сумихімпром"    21:32, 18:18, 22:19, 29:9 Післяматчеві коментарі Володимир Брюховецький (головний тренер БК "Одеса"): "Як я і припускав, гра чемпіонату відрізнялася від кубкових, перш за все, по настрою суперника. Сумчани вийшли на матч гранично мобілізованими, ми ж перший тайм провалили, особливо стартову чверть. Взагалі "Сумихімпром" - це команда, традиційно виграє перший тайм. У Львові в останній грі чемпіонату сумчани також начисту виграли першу половину, але ледве утримали перевагу в другій.

Але коли наступає втома, на перший план виходять індивідуальні якості окремих гравців. Лідери ж гостей у вирішальні хвилини не зіграли".

Рімантас Ендріяйтис (головний тренер "Сумихімпром"): "Ми зі всією серйозністю підійшли до матчу в Одесі і планували його виграти. Але у нас виникли проблеми в передній лінії, де немає гідної заміни Томичу і Коженцю. Як тільки я саджую когось з них на лавку, у грі відразу наступає провал. Тому я тримав їх на майданчику практично весь матч, але в кінці на їх діях позначилася втома. Пішли незрозумілі втрати, промахи, та і в захисті з'явилися тріщини.

Довгий час ми непогано захищалися "зоною", проте господарі, врешті-решт, пристосувалися до нашої манери оборонятися і знайшли протиотруту. Звичайно, перелом в гру вніс Варнеліс, при рівному рахунку він феноменально зіграв в нападі. А втомлені Томич і Коженець не змогли належним чином підстрахувати братів Крівичей, які опікали Неріуса. У нас і не було гравця, який міг би гідно зіграти проти Варнеліса. В цілому важко розраховувати на успіх у серйозній зустрічі, граючи в 7-8 гравців, яким немає рівноцінної заміни.

Зверніть увагу ще на один показник – втрати. Нормальна команда за гру дозволяє собі 10-11 втрат, ми ж виконали подвійну норму – 23. А чому гравець в деяких ситуаціях кидає м'яч на трибуну, а не партнерові, - це питання до лікаря, а не до тренера".