Примите участие
в розыгрыше
1 кг кофе в зернах Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Другие виды спорта

На п'єдестал - після падіння

42

А вона була дуже близько. Чеху Томашу Вернеру, який лідирував після першого дня змагань, достатньо було просто виконати обов’язкові елементи, стрибав би свої потрійні, які йому вдаються зовні дуже легко, й перемога була б у кармані. та ні. 20-річний Томаш вирішив ризикнути. Заявив у своїй програмі одразу два стрибки на чотири оберти. На цьому й погорів. Ймовірно, переоцінив себе. Невдало виїхав на стрибок, злетів, але чисто приземлитися не зумів. Краще б не робив спробу. Ризикнув і впав. Перекрутив він трохи й потрійний Аксель. У підсумку – лише друге місце. Хоча й воно – найкращий результат у кар’єрі чеха. Минулого року він був тільки десятим.

Втім, після його виступу зал вибухнув аплодисментами. Видно було, що Вернер розчарований. Часто дихаючи, з нетерпінням чекав оцінок. Можливо, сподівався на диво. Але його не сталося. Жубер, який виступав перед Томашем, залишився лідером.

Після виступу Браяна зал був у екстазі. Публіка вибачила йому відсутність у репертуарі коронних елементів, однак француз взяв артистизмом.

Перед українцем Ковалевським, нагадаємо, завдання стояло не надто складне. Антону необхідно було бути в десятці. Для того, щоб наступного року в змаганнях чоловіків на чемпіонаті Європи могли брати участь два представники України.

У Антона була дуже добра програма. Він виступав останнім з третьої групи. Катався під музику Бетховена "Місячна соната". Але написаний композитором на одному дихані твір не допоміг українцю без сучка і задоринки відкататися. Помилок вистачало. Дрібних, щоправда, але якщо їх скласти разом, то вийде досить великий мінус. Самий складний елемент у Ковалевського – потрійний Аксель. Він у нього не вийшов. Втім, публіка приймала Антона дуже тепло. Зберігав він і шанси на те, щоб у підсумку зачіпитися за десяте місце. Після обов'язкової програми він займав дев’яту сходинку. Довільну відктав з п'ятнадцятим результатом, а за сумою двох змагальних днів фінішував тринадцятим...

Запела боротьба розгорнулася не тільки за золоті нагороди, а й за бронзу. Найкращі шанси на неї мав білорус Сергій Давидов. У нього дуже гарна техніка, видно, що він у прекрасній формі. Сергій танцював «Дон Кіхота», і відкатав програму досить пристойно. Але втриматися на третій сходинці не зумів. На четверту позицію його відсунув бельгієць Кевін Ван дер Перрен. Бельгійський фігурист за виступ у четверг отримав 137,67 бали, поступившись лише Браяну Жуберу.

У п’ятницю у Варшаві пройдуть змагання в короткій програмі у жінок, а також будуть розіграні медалі у танцях на льоду.

Ты еще не подписан на наш Telegram? Быстро жми!

Наши блоги