Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Существование "Арсенала" под угрозой

28

У зв’язку з тим, що основою передвиборчої програми  Київського міського голови є зменшення бюджетного навантаження і доцільності існування збиткових проектів КМДА, ймовірні два шляхи у подальшій долі ТОВ ФК „Арсенал-Київ”:

- передача новому власникові;

- ліквідація.

Такий коментар, зокрема і програмі „Гол”, зробив начальник Головного управління з фізичної культури і спорту КМДА Ростислав Карандєєв.

- У будь-якому випадку, на сьогодні готуються проекти до контрактів футболістів щодо отримання усіма гравцями статусу вільних агентів на випадок ліквідації клубу. З такими проектами мають ознайомитися наймані працівники і  на рівні підписів засвідчити те, що до них доведена інформація, - додав Ростислав Карандєєв у коментарі прес-службі.

- Оскільки неадекватною реакцією футболіста Емануеля Окодуви стало те, що він вступив у переговори і з київським „Динамо”, і з донецьким „Шахтарем”, передчасно називаючи себе вільним агентом, на сьогодні керівництво ФК „Арсенал-Київ” констатує, що не має жодного документу, укладеного з дотриманням усіх юридичних процедур, про припинення контрактних відносин з тим чи іншим найманим працівником клубу, - наголошує в. о. генерального директора Олена Панамарчук.

Отже, новина про перехід одного з найкращих бомбардирів чемпіонату України, нігерійського нападника ФК „Арсенал-Київ” Емануеля Окодуви  до донецького „Шахтаря” на засадах вільного агента є  перебільшеною.

Усі трансфери гравців ФК „Арсенал-Київ” ймовірні після прийняття відповідних рішень вищого керівництва клубу на рівні Київського міського голови та депутатів Київради.

Про розвиток ситуації громадськість буде поінформовано додатково.

Наши блоги