Примите участие
в розыгрыше
смартфона на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Ахметов заработает на Национальной сборной?

32

Як відомо, національна збірна України у четвер відправилася до Туреччини, де проведе перший етап підготовки до ЧС-2006 року в Туреччині. Цей збір для футболістів буде здебільшого відновлюючий і протриває до 26-го травня. На береги Босфору у складі української делегації відправилося 51 чоловік, з яких 18-ть футболістів, їхні дружини, тренерський штаб та обслуговуючий персонал.

У Туреччині синьо-жовті розквартирувалася в одному з кращих готелів "Ріксос Преміум". Цей готель, відкритий у червні 2005 року, має площу 400 000 квадратних метрів і розташований у чотирьох кілометрах від Белека й у 45 кілометрах від центра Анталії.

Категорія готелю - п'ять зірок плюс. При готелі працюють три ресторани, 9-ть барів, 10-ть тенісних кортів, три басейни. Хоча й немає стандартного футбольного поля, але є поляна для міні-футболу.

Причому в готелі є і VIP-послуги. Наприклад, в будь-яку точку Європи вас можуть доставити на реактивному літаку "Learjet 60" чи провести екскурсію на гелікоптері BELL-407, або ж на 34-ох метровій яхті.

Найдешевший номер в готелі коштує 240 євро, а найдорожчий 2400 євро на добу.

Втім, найцікавіше інше. Одним із власників даного готелю за нашою інформацією, є президент донецького "Шахтаря" Ринат Ахметов. Причому джерела "Чемпіона" повідомляють, що у Федерації футболу України при виборі місця знали, хто володіє даним закладом відпочинку. Готель "Ріксос Преміум" є одним із кращих.

Цінові категорії в "Ріксос Преміум" такі ж солідні, як і його господар. Тиждень проживання в одномісному номері обійдеться в 1600 доларів, а у двомісному номері - 2400 доларів за тиждень. Тобто, підключивши математику, випливає, що, якщо українська футбольна делегація проживала у стандартних номерах, то обійшлося це ФФУ близько 100 тисяч доларів. Щоправда, ця сума може бути як більшою, так і меншою, зважаючи на рівень номерів української команди та знижки, які могли запропонувати в даному готелі.

Логічне запитання про те, що, можливо, Ахметов подарував цей відпочинок національній збірній України, також крутилося в наших головах, але не знайшло офіційного підтвердження... У прес-службі ФФУ нам повідомили, що всі розрахунки з оплати збору української команди в Туреччині провела Федерація футболу України.

Наши блоги