Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости Формулы-1

Алонсо: зараз я в найкращій формі

81

Хоккенхайм, 19 липня – у похмурий день на німецькому автодромі Хоккенхайм Фернандо Алонсо був у чудовому настрої, зустрівшись з пресою для обговорення сезону, в якому він залишається лідером чемпіонату пілотів, і який наближається до своєї середини. Відповідаючи на запитання про баланс сил на початку цього вік-енду ГП Німеччини він усе ж віддав перевагу обережності: "Він більш-менш такий самий, як на останніх чотирьох або п’яти Гран-Прі. Хто б не лідирував у чемпіонаті, то не є важливим на цей момент фактором, тому що все змінюється так швидко, позиції за вік-енд ніколи не бувають однаковими, і завжди трохи змішані. Отже я підходжу до цього ГП так само, намагаючись максимізувати те, що ми маємо в наших руках, та спробувати протестувати деякі оновлення машини, які, ми сподіваємося, працюватимуть. Це правда, що Red Bull, можливо, швидші за всіх не лише в останніх двох чи трьох гонках, а й взагалі з Бахрейну. Вони програли поул-позицію в Барселоні та Сільверстоуні, однак уся решта поулів дісталася Red Bull. Отже вони безумовно трохи попереду в плані ефективності, і нам потрібно наганяти."

Коли запитали, чи він пілотує краще, ніж будь-коли, Фернандо зізнався, що він на цей час від сезону у захваті. Він визначив одну помилку, яку зробив під час кваліфікації у Мельбурні, як єдину річ, яку б він змінив у цьому своєму році: "У Формулі 1 ви, імовірно, стаєте з кожним роком кращим пілотом, тому що ви вдосконалюєтеся, і ви постійно вчитеся на помилках, отже я впевнений, що наступний рік буде кращим. Однак це правда, що цей чемпіонат для нас до цього часу складався добре. Я пам’ятаю помилку в Q2 в Австралії, коли я зачепив траву у першому повороті та мене закрутило. Однак окрім цієї помилки я, мабуть, змінив би небагато речей з того, що я зробив до цього часу. Це добра новина, тому що завжди існують помилки – тут, і там – отже я достатньо задоволений моїми результатами."

Щодо фізичної підготовки Фернандо також зізнався, що він у найкращій формі за свою кар’єру у Формулі 1, додавши: "Фізично на цей час це мій найкращий рік. В попередні роки мені доводилося ганятися з болем – або в моїй нозі, або в моєму плечі, однак до цього моменту цього року в кожній гонці все було на 100 відсотків. Сподіваюся, все так і залишиться. Очевидно, життя пілота не є нормальним, бо ж ми не ходимо до офісу на вісім годин – ми прокидаємося і проводимо чотири чи п’ять годин у тренуваннях. Це те, що мені подобається, і так, поки що я в найкращих кондиціях за мою кар’єру."

Источник

Наши блоги