Топ-темы:

У березні в Києві відбудеться Міжнародний спортивний форум "Ukraine Relaunch. Інвестиції в спорт - інвестиції в майбутнє країни"

1,0 т.

2 березня 2017 року відбудеться міжнародний спортивний Форум "Ukraine Relaunch. Інвестиції у спорт — інвестиції у майбутнє країни", який пройде у Klitschkko Expo.

Це перший унікальний захід такого формату на тему розвитку спорту, що має на меті обговорити сучасні інструменти та стимули для бізнесу у питаннях, пов’язаних з розвитком спорту в країні та популяризації здорового способу життя, що є запорукою здорової нації.

Слід зазначити, що Ініціатором Форуму виступає мережа спортивних магазинів "INTERSPORT".

"Майбутнє кожної країни залежить в першу чергу від здоров’я нації. А інвестиції в спорт – це інвестиції у розвиток сильної, могутньої держави. Міжнародна корпорація INTERSPORT вважає своєю місією підтримку спорту та популяризацію здорового способу життя. І участю в Міжнародному спортивному форумі ми засвідчуємо своє прагнення розвивати та підтримувати спорт в Україні. Адже це запорука розвитку країни в цілому", - зазначив представник корпорації INTERSPORT!

Партнерами Форуму є компанія Omlet Agency, вода Моршинська, юридичний партнер заходу - компанія AVG, а також компанія Run Ukraine, GOFIT, Nextbike Ukraine, Sport Life, FitCurves, Golf Stream, WISE, Stretching Press Club, друкарня Wolf, виставка-музей Братів Кличків.

Участь у Форумі в якості учасника - безкоштовна

Поделиться в Facebook