ГлавнаяБлоги

Праві рухи Європи сидять на зарплаті у Кремлі і не перестають бути вар’ятами

5.5тЧитать новость на украинском

Нічого екстраординарного в польських заявах я не бачу. Правляча партія PiS – це їхні праві, а більшість правих рухів Європи сидять на зарплаті в Кремлі. Від того вони не перестають бути клінічними вар’ятами, і вони мало відрізняються від наших екзальтованих націоналістів. Тож нам не дуже подобається дзеркальне відображення історичного реваншизму, на який хворіють усі праві.

У мене закрадається підозра, що українській владі навіть вигідно самоізолюватися на міжнародній шахівниці і перетворитися в нову Білорусь, оточену з усіх боків недругами. За 3 останні роки Україна перетворюється саме на таку затиснену державу в центрі Європи. І цей стан заморозки означає заморозку всіх еліт на всіх посадах.

Нам не можна губити Польщу як союзника. Їхні нацики побудуть при владі та й підуть – а нам важливіше історію залишити історії, а не педалювати розбір польотів 100-річної давнини.

Я бачу, що у Львові дуже мудро реагують на випади польських можновладців. Польська історія Львова добре акцептована, вона не є претензійною, вона є органічним відрізком перебування Львова у польській державі, і ніхто з цього приводу істерик не влаштовує. Перемагає мудріший. Той, хто проектує майбутнє, а не буксує в минулому.

Читайте все новости по теме "Украина - Польша" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги