Морские дроны атаковали Новороссийск: РФ может потерять экспортные ворота в мир

1 минута
52,7 т.
Морские дроны атаковали Новороссийск: РФ может потерять экспортные ворота в мир

Мыс Шесхарис

Видео дня

Похоже, что украинский морской дрон может доставать в Новороссийск. Утром часть российских СМИ рассказывала, что атака на нефтебазу "Транснефти" в порту была, другая часть все опровергала.

Но какой-то взрыв ночью где-то в 3 был. И вот уже появилось видео. Действительно, взрыв был.

Далее текст на языке оригинала.

Якщо це наш дрон, то мова йде про відстань застосування у щонайменше 650+ кілометрів, і це звідки не запускай. Дрон спокійно проходить повз Крим і йде далі на Росію. Російський флот вже навіть не так особливо цікавий.

Чому "Транснєфть" так активно виступає проти версії про атаку дронами? Бо їх комплекс у бухті Новоросійська є одним з найбільших на півдні Росії. Такі собі ворота російського нафтового експорту у світ. Ворота поступово зачиняються санкціями, але на всяк випадок у вигляді цвяхів в них постукав ще й український дрон.

Від берега до терміналів метрів 30. Атака зухвала. В принципі рано чи пізно може вийти повне "відключення" порту від експорту.

Цього разу атакували сам нафто-переливний комплекс. Це ще не атакували самі танкери - там взагалі вистачить і такого вибуху.

Росіяни атакують критично важливу інфраструктуру в Україні – у відповідь можуть втратити свої експортні ворота у світ.

П.С. Від місця вибуху до резиденції Путіна десь 50 км.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...