"Відпрацьовували завдання": в Одесі активісти показали на відео, як поліцейські перевищують швидкість

1.4т

В Одесі поліцейські їздять вночі на службовому авто з вимненими фарами та перевищують швидкість.

Про це повідомив громадський активіст Юрій Головчук, опублікувавши відповідне відео.

На відео активіста громадської організації "Безпечне місто" видно, що йому довелося буквально переслідувати поліцейських, щоб поспілкуватися з ними про допущені порушення.

"Копи" їхали від нього на швидкості більше 100 кілометрів на годину, ховалися від громадського працівника у дворах, намагалися проїхати алеєю в парку. Весь цей час у них на машині були вимкнені задні габаритні вогні, попереду не горіли фари ближнього або дальнього світла. Коли Головчук все таки наздогнав патрульних, вони відмовилися представлятися і заперечували допущені порушення ПДР.

"Всі про це знають. Ми відпрацьовували завдання, у нас було дуже важливе завдання. Ми від вас не ховалися, ми відпрацювали завдання ... Горіли у нас фари, у нас світло не дуже яскраве", - розповідали правоохоронці.

Громадський працівник вважає, що подібні порушення якраз є причиною більшості ДТП за участю патрульних.

"Нещодавно я зняв відео, як вони створюють аварійні ситуації. Сьогодні я ще одне порушення зафіксував - хлопці проїхали кілометрів 5-6 о 12 годині ночі зі швидкістю понад 100 кілометрів на годину, що вони не заперечували, без габаритів, включених фар дальнього або ближнього світла", - розповів Головчук.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги