У Франківську пройшов фінальний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських проектів з програмування імені професора П. І.Федорука

335

Всеукраїнський конкурс учнівських проектів з програмування імені професора П. І.Федорука проводиться за ініціативою ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», починаючи з 2015 року для учнів загальноосвітніх закладів на знак вшанування відомого українського науковця-кібернетика, доктора технічних наук, професора, проректора з наукової роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Павла Федорука.

Проводиться конкурс на базі факультету математики та інформатики кафедрою інформаційних технологій та центром інформаційних технологій щорічно.

Конкурс – це змагання учнів у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок у прикладному програмуванні. Метою конкурсу є виявлення та підтримка обдарованої молоді у галузі прикладного програмування, сприяння реалізації її творчих здібностей та популяризація програмування серед учнівської молоді України.

Фінальний етап конкурсу відбувся 29 травня на базі кафедри інформаційних технологій ПНУ ім. В. Стефаника.

У конкурсі взяли участь учні з багатьох міст Київської, Івано-Франківської, Черкаської, Львівської областей та міста Київ.

Для участі у фінальному етапі було представлено 24 роботи. Фінал проходив у формі очної конференції, де учасники конкурсу у відкритій дискусії представляли та захищали свої проекти. Конференція проводилася у чотирьох категоріях паралельно.

Членами журі виступили профільні науковці та професійні інженери-програмісти нашого університету, провідних IT-компаніях та інших установах.

Призерами конкурсу стали:

Номінація “Веб-Юніор”

1 місце

Тріщ Владислав

2 місце

Данилишин Надія

2 місце

Городчук Анатолій

3 місце

Филипюк Андрій

3 місце

Краснольський Ілля

3 місце

Золотарьов Іван

Номінація “Веб-Майстер”

1 місце

Городчук Тарас

2 місце

Манжула Давид

2 місце

Коваленко Максим

3 місце

Шиян Артем

3 місце

Кіращук Олег

Номінація “Програміст”

1 місце

Мочернюк Данило

2 місце

Данкович Богдан

2 місце

Шкредко Андрій

3 місце

Паньків Олесь

3 місце

Чіх Богдан

3 місце

Андрусяк Михайло

Номінація “ІТ-Спеціаліст”

1 місце

Паньків Олесь

2 місце

Щиловських Олександр

3 місце

Заярний Микола

3 місце

Шкредко Андрій

Метою Конкурсу є виявлення та підтримка молоді у галузі інформаційних технологій, сприяння реалізації творчих здібностей та популяризація програмування серед учнівської молоді України.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости