Полтавський театр - єдиний в Україні їде на театральний фестиваль до Мінська

330
Читайте також:

Унікальний полтавський театр "Дзвіночок", у якому акторами є діти з особливими потребами, таки поїде на Міжнародний фестиваль театрального мистецтва, який відбудеться у Мінську з 25 по 31 травня. Завдяки благодійній акції, яку зініціював голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, юним театралам вдалося зібрати 11 тисяч гривень на проїзд для дітей, яких у поїздці потрібно було супроводжувати.

Я дякую всім, хто не був байдужим до потреб наших дітей. Особлива подяка за чуйне і щедре серце - голові обласної ради Олександру Біленькому і депутату обласної ради Олександру Трухіну. Вдячні також за посильну допомогу депутатам Валерію Прядку, Володимиру Куцоволу, Анатолію Власенку, Валерію Калюжному, Руслану Рогову, Руслану Ляшку. Завдяки цим людям наші дітки зможуть взяти участь у фестивалі і прославити Полтавщину, - говорить директор Полтавського навчально-реабілітаційного центру Любов Січкар.

Театр "Дзвіночок" Полтавського навчально-реабілітаційного центру - неодноразовий лауреат і дипломант творчих конкурсів не лише всеукраїнського рівня, а і європейського рівнів. І підтримка театрального колективу - не єдиний крок, який депутати обласної ради збираються зробити у покращенні роботи центру.

2 червня разом з депутатами ми плануємо відвідати заклад, привітати дітей і працівників з Днем захисту дітей. Поїздка буде робочою - спільно з колегами ми ознайомимось з проблемами, які має центр з тим. Знаю - таких чимало, і вони безперервним ланцюгом тягнуться по кілька років. Спільно ми вирішили питання поїздки наших талановитих дітей до Мінська. Переконаний - у діалозі і співпраці знайдемо вирішення і більш глобальних проблем Полтавського навчально-реабілітаційного центру, - сказав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости