Нардепи-мажоритарники від Хмельниччини за квітень провели лиш 7 прийомів

702

Ілюстрація

За минулий місяць нардепи Хмельниччини проводили особисті прийоми на місцях. Є ті, хто активно спілкувалися з своїми виборцями, а є й ті, що не надто проявляли свою активність. Уже третій місяць поспіль Олександр Герега не з'являвся у своєму окрузі, а Сергій Лабазюк, Роман Мацола та Володимир Мельниченко у квітні провели сім особистих прийомів громадян на трьох.Згідно з чинним законодавством народні депутати зобов’язані підтримувати зв’язок зі своїми виборцями: інформувати їх про свою діяльність через ЗМІ та під час особистих зустрічей щонайменше двічі на рік, розглядати їхні звернення та реагувати на них, проводити особисті прийоми громадян. Час для роботи з виборцями передбачено у календарному плані проведення сесії, зокрема у квітні він становив п’ять робочих днів.

Як відвідували нардепи-мажоритарники Хмельниччини  свої округи дослідила ГМ «Опора».

Олександр Герега (ВО № 192) у квітні, як і у попередні два місяці, відколи триває моніторинговий проект ОПОРИ, у окрузі не працював.

У ті дня, коли мали були проведені особисті зустрічі, нардепа не було. Але традиційно працювали його помічники. Звернення виборців до депутата розглядали у чотирьох приймальнях народного депутата: у Городку, Чемерівцях, Дунаївцях та Ярмолинцях. А от звітував Олександр Герега та його помічники на власному сайті та сайті партії, а також у місцевих ЗМІ.

Народний депутат Сергій Лабазюк (ВО № 182) у квітні провів аж три особистих прийоми громадян (25, 27 та 28 квітня) у Хмельницькому та Волочиську, побував на різних заходах у окрузі та взяв участь у роботі місцевих органів влади. Прозвітував про зроблену роботу в газеті «Завжди Поруч», яка вийшла у квітні. Щоправда, у ній народний депутат прозвітував перед громадою про свою роботу в січні-березні.  

Теж тричі відводив час на приватне спілкування зі своїми виборцями народний депутат Роман Мацола  (ВО № 190). Особисті прийоми відбулися 1, 11 та 26 квітня у Славуті та Полонному. Побував нардеп і на різноманітних зустрічах та заходах в районах та Хмельницькому.

Приймальні нардепа, розташовані у Славуті, Полонному та Шепетівці, працювали з виборцями за звичним графіком, а звітування про роботу Романа Мацоли відбувалося на його сторінках у соцмережах, на сайті депутата і у місцевих ЗМІ.

Народний депутат Володимир Мельниченко (ВО № 193) у квітні провів один особистий прийом громадян. Мельниченко взяв участь у представленні нового очільника Хмельницької ОДА та проводив різноманітні зустрічі. Приймальні Володимира Мельниченка працювали у Кам’янці-Подільському та Новій Ушиці. Звітував нардеп про свою діяльність на сторінках депутата у соцмережах та у місцевих ЗМІ.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги