ФОТОФАКТ. У пам'ятці архітектури "Корона" вже руйнують другий поверх. Влада і правоохоронці злочинно бездіють

558

Відповідні фото зроблено надвечір понеділка, 30 травня 2016 року.

Як видно з цих світлин, частину стін вже знесено. Таким чином, справджується попередня, отримана від робітників, що працюють тут, інформація, відповідно до якої пам'ятку мають зруйнувати до першого поверху.

Раніше було повністю розібрано дах і вежі центральної споруди пам'ятки. Ще раніше було повністю зруйновано решта будівель комплексу, які також мали статус охоронюваних.

Тобто, через корупційну бездіяльність влади – Ужгородської міськради, міліції, прокуратури і Закарпатської ОДА Ужгород, всупереч охоронному статусу, остаточно втрачає пам'ятку, яка є одною з родзинок обласного центру Закарпаття.

Якщо порівняти ці фото зі світлинами, зробленими під у день , що мав місце на її території 18 травня, а потім – 26 травня, видно, що "Корона" зазнала нових непоправних втрат.

Як стверджують фахівці, те, що відбувається з "Короною", не можна назвати реставрацією чи навіть реконструкцією, а тому те, що постане на місці колишньої "Корони", вже не буде архітектурною пам'яткою, це буде "новодєл" a la "Корона", на який, згідно з чинним законом, не може поширюватися статус пам'ятки.

При цьому, як відзначає активна громадськість Ужгорода, вже цілком очевидними є той факт, що відповідальний за збереження пам'яток Відділ соціокультурного розвитку мистецьких та навчальних закладів, збереження культурної спадщини Управління культури Закарпатської ОДА – бездіє, а міліція і прокуратура "кришують" злочини, пов'язані з привласненням і руйнуванням пам'ятки.

Фото станом на 18 травня

Фото станом на 26 травня

Фото станом на 30 травня

31 травня 2016р.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости