Рівняни на колінах прощалися із загиблим в АТО дядьою Колею (фото+відео)

454

style="padding-top:20px; border-color:#fff;">

У центрі Рівного сьогодні прощалися із загиблим в АТО Миколою Кулібою. Боєць з Радивилівщини загинув на Донеччині три дні тому, коли, виїжджаючи на місце падіння ворожого безпілотника, разом із ще одним військовим, підірвався на протитанковій міні.

Тіло Героя привезли з Києва, де сьогодні прощання відбулося на Майдані. Завтра о 12-13-ій годині Миколу Кулібу поховають у його рідному селі Срібне Радивилівсього району.

Попрощатися із сержантом прийшли сотні рівнян, були військові та представники влади – зокрема заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський, заступники міського голови Рівного Олексій Хмилецький, який на час відсутності Володимира Хомка керує містом, Галина Кульчинська, були присутні військовий комісар області Михайло Твердохліб та начальник поліції області Сергій Князєв.

Спочатку священики відправили службу за загиблим. Залунала пісня «Пливе кача». В декого під очима виступили сльози. Потім до труни підходили усі бажаючі, щоб попрощатися з бійцем. Вони цілували прапор та ставали на коліна.

Побратим загиблого Олександр розповідає, що Микола Куліба загинув під виконання бойового завдання з розвідниками біля Мар’їнки. Військові натрапили на мінне поле. Загинув також боєць із позивним «Ворон» (родом з Одещини), якого сьогодні ховали у Києві.

Військовий додає, що у рівненському відділенні батальйону Миколу Кулібу називали «Батя», Батейко», дядя Коля.

- Це була в батальйоні «Айдар» легендарна людина. Його поважали інші підрозділи. Це був шок. Не хотілося вірити, що немає командира з нами, але таке життя. Така війна, - розповів Олександр.

Насамкінець рівняни усі разом стали на коліна в знак пошани загиблому бійцю. Труну із тілом Героя пронесли декілька метрів по вулиці Соборній, а потім повезли в його рідне село Срібне.

Денис ГРИЩУК

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги