Рівненські маршрутники самовільно підвищують вартість проїзду

705

style="padding-top:20px; border-color:#fff;">

Маршрутники за напрямком Рівне-Здолбунів знову підвищили вартість проїзду: до 9 грн до Рівного та до 3 грн по місту Здолбунів.

В оголошенні, яке оприлюднюють пасажири, йдеться про те, що вартість проїзду підвищується у зв`язку з підняттям цін на паливно-мастильні матеріали та бензин.

Фото Анатолій Бондарчук

Як зауважив журналіст, громадський діяч Павло Дутко, для підвищення вартості проїзду розпорядження голови ОДА не потрібне. В березні 2015 року Кабінет міністрів України скасував державне і муніципальне регулювання тарифів на пасажирські перевезення, за винятком залізничних. Тому перевізники можуть встановлювати свій тариф.

Водночас пасажири обурюються таким рішенням маршрутників. Через це потрапляють у неприємні ситуації. Мирослав їхав на маршрутці Рівне - Здолбунів за однією ціною, а назад - за іншою:

- 26 травня їхав у Квасилів. До Квасилова (до переїзду) доїхав за 4 грн, а коли через дві години повертався додому, водій зажадав оплату проїзду 4 грн 50 коп. Здавалося б 50 коп - це така дрібниця, проте на моє питання, як так може бути що за дві години вартість змінилась на 50 коп., водій у доволі грубій формі відповів, що якщо щось не влаштовує, то можу і пішки пройтись. Я запитав, чому він хамить. На що почув у відповідь, що з самого ранку "всякі" задають дурні питання. Я віз дітей з змагань і дуже поспішав, і проковтнув образу, проте перед учнями було якось незручно. Дуже шкода, що не записав номер маршрутки. Веду це все до того, що крім підняття тарифів піднялося і хамське ставлення до пасажирів, - розповів він.

Денис ГРИЩУК

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости