І знову халатність лікарів: на Рівненщині жінка померла від укусу кота

1.2т

На Рівненщині у лікарні від укусу кота померла жінка. Повідомляється, що тварина була хвора на сказ.

За словами родички пані Наталії, випадок стався ще вісім місяців тому. Місцеві фахівці після діагностики сказали, що тварина цілком здорова. Тоді ж, наступного дня, 48-річній Людмилі, жительці Гощанського району, повідомили, що тварину відпустили, оскільки аналізи в нормі. Тож і жінці вакцинацію не проводили.

А кілька тижнів тому, просто на робочому місці Людмилі стало погано. Жінку госпіталізували до Рівненської обласної клінічної лікарні, де медики довго не могли встановити діагноз. Як розповідає пані Наталія, по всіх показниках вона була здорова, а їй ставало все гірше.

Інфекціоніст, за симптомами, діагностував сказ. На ранок у жінки була зупинка серця, а вже пізніше померла. Рідні називають це "лікарською халатністю". Як повідомили вже згодом інфекціоністу, кіт помер наступного дня, утім, про це не повідомляли.

Про це стало відомо надто пізно. Лікарі могли лише полегшити болі жінки. Зрештою, за попереднім заключенням, причиною смерті є клінічний сказ. Після розтину аналізи досліджуватимуть у Києві.

- Це халатність лікарів. Ми будемо звертатись до поліції, аби відкрити кримінальне провадження, за таке треба відповідати. Будемо позиватись до суду, - каже пані Наталія.

Місцеві лікарі кажуть, що діяли згідно з інструкцією. Ветеринари подали висновок, що у кота сказу не виявили, тому щеплення жінці не проводили. Відтак, лікар Гощанської лікарні Володимир Мандина каже, що голослівно звинувачувати недоцільно, а варто дочекатись результатів розслідування.

- Халатності лікарів тут немає. Спочатку треба провести розслідування. Жінка звернулась до лікарів, їй зробили все згідно з інструкцією, адже ветеринари дали заключення, що кіт здоровий. Вакцинації, відповідно, робити не стали, бо причини не було. Обласне управління ветеринарної медицини та відповідні санітарні служби проведуть розслідування, тоді будемо знати напевне, - каже Володимир Мандина.

Жінка мала дорослих дітей, та на утриманні - хвору матір. Як розповіла пані Наталія, син нещодавно повернувся із зони АТО, для нього це справжній удар.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости