Проти фабрики ЗАТ «Житомирські ласощі» вчора здійснено злочин – прес-служба

851

Проти фабрики ЗАТ «Житомирські ласощі» вчора здійснено злочин – прес-служба

20.05.2016

19 травня 2016 року громадянином Російської Федерації Бойком Ігорем Ярославовичем, громадянами України Горобець Тетяною Феофанівною, Долинським Денисом Валентиновичем та іншими особами було організовано та вчинено злочини, передбачені статтями 293 (Групове порушення громадського порядку), 294 (Масові заворушення) Кримінального кодексу України. Вказані особи фактично здійснили захоплення фабрики та знищили майно підприємства, грубо порушуючи громадський порядок.

Тільки втручання Національної поліції України змогло зупинити злочинні дії, які призвели до суттєвого порушення роботи підприємства. Збитки, понесені підприємством, підраховуються. ЗАТ Житомирські ласощі заявляє, що вчорашні події на фабриці «Житомирські ласощі» спричинені також неправомірними діями одного з київських нотаріусів на замовлення громадян Бойка І., Долинського Д.В. та Горобець Т.Ф .

Використовуючи підроблені документи дані особи спільно з нотаріусом, особу якого зараз встановлює слідство, перереєстрували майно фабрики на неіснуюче підприємство – «ТдВ ЖЛ», відомості про яке взагалі відсутні у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, чим завдала ЗАТ «Житомирські ласощі» матеріальної шкоди в особливо великих розмірах.

Таким чином, нотаріус з грубим очевидним порушенням норм законодавства України свідомо не виконала ідентифікацію заявника, підробила витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та здійснила державну реєстрацію прав за заявою неіснуючої юридичної особи та зареєструвала за цією неіснуючою особою право власності на нерухоме майно, що належить ЗАТ «Житомирські ласощі». Керівництвом ЗАТ «Житомирські ласощі» подано повідомлення про вчинення злочину, правоохоронці встановлюють особу нотаріуса та його роль у вчинення цього злочину.

Прес-служба ЗАТ «Житомирські ласощі»

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги