Реконструкція Михайлівської під загрозою: у міськраді не можуть знайти проектантів

344

Реконструкція Михайлівської під загрозою: у міськраді не можуть знайти проектантів

30 Травня 2016,11:17

13

Автор: Олександр Крижанівський

Реконструкція єдиної у Житомирі пішохідної вулиці Михайлівської під загрозою. В управлінні капітального будівництва досі не знайшли проектантів на проект вартістю 15 млн грн.

Про це повідомили в управлінні капітального будівництва Житомирської міської ради.

“Повідомляємо, що станом на 27.05.2016 проектувальника по об’єкту “Капітальний ремонт вулиці Михайлівської та майдану ім. С. П. Корольова в місті Житомирі” не визначено”, – йдеться у відповіді на інформаційний запит.

Нагадаємо, що сесія Житомирської міської ради виділила на проектну документацію по реконструкції вулиці Михайлівської та майдану С.П. Корольова 150 тис. грн.

Нагадаємо, що 12 травня 2016 року проектні організації міста отримали від першого заступника УКБ Дмитра Болейка в якому чиновник пропонує надати цінові пропозиції по вартості розробки проектної документації реконструкції вулиці Михайлівської та майдану С. П. Корольова.

У зверненні йдеться, що надіслати свої пропозиції можна до 16 травня, тобто за три робочих дні, а завершити роботу над проектною документацією треба 20 червня, а це фактично один місяць.

Враховуючи те, що проектної організації й досі немає – строки проведення робіт починають “горіти”, оскільки проектна організація повинна зробити документацію за 20 днів, що є фізично неможливим у законний спосіб, оскільки лише для експертної перевірки потрібен майже місяць.

Архітектор Дмитро Ткач з київської фірми “ЛАДО ПРОЕКТ” пояснив, що для роботи над таким проектом потрібно

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости