ЖДТУ продовжує співпрацювати із Економічною академією Болгарії

265

ЖДТУ продовжує співпрацювати із Економічною академією Болгарії

Фото: прес-служба ЖДТУ

30 Травня 2016,13:51

3

На базі Житомирського державного технологічного університету кафедра бухгалтерського обліку Економічної академії імені Дімітра Апостолова Ценова (місто Свіштов, Республіка Болгарія) і кафедра обліку і аудиту ЖДТУ 27 травня підписали угоди про міжнародну співпрацю. Про це повідомляє прес-служба ЖДТУ.

"Документ обговорили, узгодили та підписали доктор, доцент, завідувач кафедри Станіслав Цонев Алєксандров та д. е. н., професор, завідувач кафедри Сергій Федорович Легенчук", – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що з навчальним закладом Болгарії Житомирський технологічний університет співпрацює вже кілька років.

Враховуючи це, 24 та 25 травня на факультеті обліку і фінансів ЖДТУ відповідно до програми Європейського Союзу Erasmus відбулися відкриті лекції для студентів І, ІІ, ІІІ та V курсів навчання спеціальностей “Облік і аудит”, “Міжнародна економіка” та “Фінанси і кредит” на тему “Проблеми бухгалтерського обліку в Україні та Болгарії у контексті євроінтеграції”. Лектор – Станіслав Цонев Алєксандров, який під час зустрічей підняв актуальні питання економічного розвитку Болгарії як члена ЄС, проаналізував проблеми нормативно-правового супроводу бізнесу та його облікового забезпечення, звернув увагу на важливість відповідності професійних компетенцій випускників за економічним фахом вимогам ЄС, а також окреслив потенційні складнощі ринку праці України при вступі до ЄС.

Завдяки Erasmus у квітні 2016 року доцент кафедри обліку і аудиту, к. е. н., доцент Вигівська І.М. відвідала Економічну академію ім. Д. А. Ценова, де за індивідуальною викладацькою програмою презентувала лекції болгарською мовою з проблем фінансового обліку перед студентами спеціальностей "Фінанси", "Господарський та фінансовий контроль", "Маркетинг", "Бізнес інформатика", "Промислова бізнес економіка".

Також весь весняний семестр у цій академії навчання проходить студентка ЖДТУ Савелюк Тетяна, яка здобуває освіту за кордоном та отримує стипендію від ЄС.

>

>

>

>

Нагадаємо, що студентки ЖДТУ отримали дипломи від ОДА за підтримку євроінтеграційних процесів.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости