Волинські шахтарі не отримують страхові компенсації

444

Шахтарі Нововолинська скаржаться на те, що їм не виплачують регресні кошти. Йдеться про страхові виплати гірникам, які постраждали на місці роботи. З їхніх слів, перерахунок на деяких час припинився. Зокрема, про це у Фейсбуці заявив шахтар-пенсіонер, постраждалий на виробництві, Антон Макарук.

Виплату регресних шахтарям призупинили через нестабільну економіку і «нерозглянутий» в Раді закон. Про це на запит нардепа відповіли у Мінсоцполітики.

Отже, у Мінсоцполітики зазначили, що «перерахунок щомісячних страхових виплат зупинили до стабілізації фінансово-економічного стану держави». Окрім того, профільне міністерство повідомило, що у 2016 році розмір єдиного внеску, порівняно із попереднім, знизився майже вдвічі, і саме це стало причиною погіршення фінансової системи соцстраху та, як наслідок, невиплати регресів шахтарям.

У Мінсоцполітики кажуть, що під час нещодавньої зустрічі з представниками громадських організацій інвалідів праці, обговорили обсяг фінансових потреб Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України. У відповіді Мінсоцполітики на депутатське звернення нардепа Ігоря Гузя повідомили: «Додаткові витрати на страхові виплати становитимуть 1, 5 мільярда гривень. Відтак, сума додаткових виплат у 2014 році сягатиме 570 мільйонів гривень. Порівняно із виплатою у 2014-го, торік – додаткові виплати були 885 мільйонів гривень».

«Відновлення перерахунку страхових виплат визначається законом», - зазначають у Міністерстві соціальної політики. Наразі проект Закону щодо виплати регресів знаходиться на розгляді Верховної Ради України

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости