Розбійний напад на сім`ю на Рівненщині: 10 тис дол. вилучили, решта "залишилася поміж руками"

826

style="padding-top:20px; border-color:#fff;">

Керівник поліції Рівненської області Сергій Князєв розповів про деталі вчорашнього резонансного нападу на сім`ю в селі Кухітська Воля на Зарічненщині.

Злочинці у масках ввірвалися в будинок родини в ніч на 26 травня. Всередину проникли через вікно.

П`ятьох неповнолітніх дітей зв`язали скотчем. 45-річному господарю одягнули кайданки, його дружину також зв`язали скотчем. Потім почали вимагати гроші.

Читайте про це тут:

Як повідомили у відділі комунікації ГУНП у Рівненській області, жінці прострелили ногу. Після цього забрали 20 тисяч доларів та покинули місце злочину.

Господарка будинку вивільнилася, перекусивши скотч. Кайданки на чоловікові розрубали сокирою.

Сьогодні Сергій Князєв повідомив, що злочинців везуть на Рівненщину, щоб арештувати. Однак, в них були вилучені не всі вкрадені кошти:

- Вчора мали розбійний напад в Кухотській Волі. Приїхали злочинці з Одеси. Пов`язали п`ятеро дітей, прикрутили до ліжок, хазяйці прострелили ногу. Після цього хазяйка видала 20 тисяч доларів. Ми працювали спільно з Департаментом карного розшуку. При в`їзді в місто Одеса злочинців затримали. Зараз їх везуть сюди, - каже Князєв на відео . - Думаю, що до ночі ми їх арештуємо, а ні, - то завтра зранку. 10 тисяч доларів ми вилучили, а інші десять тисяч залишилися десь поміж руками. Це свідчить про те, що 20-30 % із організованих злочинів, які вчиняються у Рівненській області, якимсь чином, пов`язані з бурштином - чи з видобувачами, чи з посередниками чи з іншими формами цієї діяльності.

Денис ГРИЩУК

Фото відділ комунікації ГУНП у Рівненській області

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости