У Хмельницькій школі незаконно діяв медзаклад

28

фото: ілюстрація

Прокуратура міста Хмельницького довела незаконність оренди 22 квадратів у приміщенні навчально-виховного комплексу. Відтак орендаря зобов’язано повернути майно одній зі шкіл Хмельницького.

Про це передає прес-служба прокуратури. Так, за інформацією керівника Хмельницької  місцевої прокуратури Валерія Заяца, йдеться про 22 кв. метри  приміщення,  розташованого на першому поверсі трьохповерхового навчально-виховного комплексу у м. Хмельницькому. Згідно з умовами договору оренди, укладеного в січні 2016 року між підприємцем, виконкомом міської ради та навчальним закладом, орендареві було надано право використовувати спірне приміщення упродовж трьох років для проведення діяльності з медичної практики. Однак угода суперечить законодавству, оскільки заборонено передавати в оренду заклади освіти з будь-якою іншою метою, крім провадження навчальної роботи.

Суд повністю задовольнив позов з вимогою виселити незаконного орендаря зі шкільного  приміщення  площею 22 кв. метри та експертною вартістю понад 50 тис. гривень.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости