Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
БлогиМир

/Блоги - Новости политики

ТОП-7 промислово-інноваційних проривів 2017-го

6.6т

Завдячуючи Громадський рух "Чесно" | Civic movement "Chesno" прозвітував про свою діяльність як нардепа за липень-грудень 2017-го року в електронному вигляді.

Підбив ТОП-7 здобутків:

1) ЗНЯТТЯ НАДМІРНИХ ПОДАТКІВ З ПРОМИСЛОВИХ ІНВЕСТИЦІЙ

Моєю з Олегом Ляшком поправкою до законопроекту 6776-д запроваджена 2-річна розстрочка імпортного ПДВ на виробниче обладнання. По суті, це безвідсотковий дворічний та ще й гривневий кредит від держави на модернізацію і створення нових виробництв в Україні! Це частина “Промислового пакету реформ” РПЛ, що вже перетворилась в реальну норму закону.

2) ПІДТРИМКА ІННОВАЦІЙ

Моєю з Олегом Ляшком поправкою до законопроекту 6776-д вдалося законодавчо зняти імпортний ПДВ та акциз з електромобілів! Норма тимчасова, до 2019 року, але ми будемо наполягати на її продовженні. Раніше, ще у 2015 році, ми зняли з електрокарів імпортне мито і ринок зріс майже втричі. Тепер електрокари стали дешевшими для покупців майже на 30%! Електромобілі - не лише інновації та економія для людей, а й великий плюс для екології та енергонезалежності країни!

Я радий, що в парламенті нас підтримали, погодившись, що краще сьогодні зняти податки з електрокарів, ніж через 10-15 років перетворитися на звалище бензиново-дизельного непотрібу!

3) РЕВОЛЮЦІЯ В ГАЗОВИДОБУТКУ

Парламент підтримав нашу з Олегом Ляшком пропозицію до законопроекту 6776-д щодо стимулюючого режиму для нового газовидобутку. Тепер ставки при бурінні нових свердловин з 2018 року будуть 6%/12% замість стандартних 14%/28%. Так Україна зможе наростити власний газовидобуток і з 2021 року повністю відмовимось від імпорту природного газу!

4) ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ІМПОРТОЗАМІЩЕННЯ ПРИ ДЕРЖЗАКУПІВЛЯХ

Рада прийняла за основу законопроект №7206 "Купуй українське, плати українцям", ініційований мною з Олегом Ляшком та однодумцями. Він запроваджує вдосконалену модель держзакупівель, яка враховуватиме не лише ціну, а й місцеву складову продукції, що пропонується на тендери. Це зробить держзакупівлі одночасно інструментом розвитку української промисловості та генератором нових високооплачуваних робочих місць в Україні.

5) ПРОДОВЖЕННЯ НА 1 РІК ДІЇ "МЕТАЛУРГІЙНОГО ЗАКОНУ"

Разом з Олегом Ляшком та командою РПЛ розробив, домігся прийняття (у т.ч. після вето Президента) "металургійного закону" №6382 про продовження ще на рік дії підвищеного вивізного мита не експорт металобрухту. Цим ми створили додатковий запас міцності для української металургії. Щоб заводи були з сировиною, армія - із зброєю й технікою, а українці - з роботою і зарплатою!

6) ВИДІЛЕННЯ КОШТІВ НА РОЗРОБКУ НОВІТНІХ ПРЕПАРАТІВ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ РАКУ

Парламент підтримав нашу з Олегом Ляшком пропозицію щодо виділення в 2018 році 30,6 млн грн на розробку препаратів на основі олігонуклеотидів для нових методів діагностики та лікування раку. Дякуючи цьому українські вчені отримають високі шанси на глобальне лідерство у розробці ефективних та доступних ліків для боротьби з чумою XXI віку.

7) ЗБЕРЕЖЕННЯ МОРАТОРІЮ НА ЕКСПОРТ ЛІСУ-КРУГЛЯКА

Незважаючи на величезний політичний тиск та “кредитний шантаж” з боку Євросоюзу, я з Олегом Ляшком та командою РПЛ домігся збереження дії раніше прийнятого 10-річного мораторію на експорт лісу-кругляку, результатом впровадження якого стало суттєве зростання економічних показників галузі - додаткові надходження до Держбюджету, створення нових робочих місць та зростання інвестицій в галузь в 2,5 рази.

---

Це дуже потужні і необхідні країні ініціативи, але для зміни економічного курсу та реального підняття доходів громадян треба зробити на порядок більше! І ми пропонуємо конкретний план!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги