БлогиМир

Гриценко звинувачує владу у політичному шулерстві

51

Система пільг потребує реформування, але не можна робити це таємно, без обговорення, вважає лідер партії «Громадянська позиція», голова Комітету ВР з питань нацбезпеки та оборони Анатолій Гриценко. В інтерв’ю УНІАН він коментує законопроект №7562, який містить пропозицію обмежити або скасувати пільги для багатьох категорій українців.

«Цей закон, зареєстрований за підписом Азарова 14 січня цього року під назвою «Про гарантії держави щодо виконання рішень суду», – політичне шулерство. І це ще один аргумент, чому не можна довіряти владі», - заявив Гриценко. Він звертає увагу на те, що зміст законопроекту не відповідає назві. «Цим документом знімається заборона на приватизацію ГТС та на її відчуження, - пояснив Гриценко. – А ще до цього тексту злодійкувато підчепили цілий «потяг» із сімнадцяти інших законопроектів, де йдеться про обмеження або скасування пільг для вчителів, шахтарів, пенсіонерів, ветеранів, інвалідів та інших».

Гриценко погоджується, що реформа пільг назріла, але наполягає, що «таке питання не можна вирішувати в режимі «гоп-стоп». Лідер «Громадянської позиції» пропонує владі діяти чесно і внести від імені Януковича або уряду відповідний законопроект «Про обмеження або скасування пільг для певних категорій населення».

Якщо президент вирішив реформувати пільги – треба вносити законопроект, відстоювати свою позицію, пояснювати суспільству. «Вони цього не роблять, вони злодійкувато під закон, який має іншу, нейтральну назву, в якому йдеться про процедуру виконання рішення Європейського суду за конкретним позовом, додають у перехідні положення зміни до сімнадцяти законів, включаючи «Про захист рослин», «Про трубопровідний транспорт» та багато інших. Оце я називаю обманом людей і політичним шулерством».

Гриценко іронізує, що Януковичу іноземні радники з Мак-Кінзі пояснювали, що реформи мають успіх, якщо підтримуються суспільством. Натомість, суспільству навіть не говорять про зміни, що готуються. А депутатам не показують зміст закону, ховаючи у прикінцеві положення. «Я проти цього. Добрі справи під килимом не робляться», - написав Гриценко на своєму офіційному сайті.

Наши блоги