БлогиМир

Піар, шум, політичний тиск і повний юридичний нігілізм!

4.1т

Пропоную виключно фахово подивитися на історію з поданням на зняття депутатської недоторканості з народного депутата Андрія Лозового.

Все почалося з того, що Генеральний прокурор України Юрій Луценко опублікував на своїй офіційній сторінці повідомлення, що спільними зусиллями ГПУ, САП і НАБУ підготовлені подання на зняття депутатської недоторканості з трьох народних депутатів: Генадія Бобова, Євгена Дейдея і Андрія Лозового. Залишимо поки, що за рамками історії з поданнями на Бобова і Дейдея, адже кожне з них заслуговує на окремі дослідження, які по-своєму потрясатимуть український політикум. Наразі пропоную зосередитися на поданні Андрія Лозового, якого зі слів генпрокурора звинувачують в порушенні статей 368-2 (Незаконне збагачення) та 212. (Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів).

Вчора в ефірі 112 телеканалу шановна Ірина Луценко повідомила країну, що подання на зняття недоторканості з трьох нардепів підготували детективи НАБУ і прокурори САП, а її чоловік, генпрокурор Юрій Луценко, просто виконує свій конституційний обов'язок і вносить подання до ВРУ.

Вже за годину на офіційній сторінці НАБУ з'явилося повідомлення, що НАБУ дійсно перевіряє статки нардепів Лозового і Дейдея, але подання на зняття недоторканості на Лозового не готувало і нікому не подавало. Більше того розслідування поки обмежилося одним допитом.

НАГОЛОШУЮ ст. 368-2 ЗНАХОДИТЬСЯ У ВИКЛЮЧНІЙ ПІДСЛІДНОСТІ НАБУ!!! Отже якщо НАБУ не готувало подання на Лозового, то прокурор САП Назар Холодницький чи генпрокурор Юрій Луценко ПЕРЕВИЩИЛИ свої ПОВНОВАЖЕННЯ!!! А це вже кримінальна відповідальність цих осіб!

Враховуючи вище викладене вимагаю від генерального прокурора Юрія Луценка негайно оприлюднити та внести до парламента подання на зняття депутатської недоторканості з народного депутата Андрія Лозового, бо ми ж розуміємо, що підготувати та внести подання до ВРУ - це дві великі різниці, як кажуть в нашій українській Одесі.

Піар, шум, політичний тиск і повний юридичний нігілізм!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги