Черкаському губернаторові пропонують відзвітувати в селах, де закрито школи

21

Депутат Черкаської облради Наталія Старікова вважає, що губернаторові області Сергію Тулубу звітувати треба не перед депутатами, а поїхати і відзвітувати перед мешканцями тих сіл, де закрито школи. Про це вона сказала під час прес-конференції Об'єднаної опозиції.

Депутат повідомила, що за чутками 26 квітня має відбутись сесія обласної ради, на якій буде звітуватись Сергій Тулуб, повідомляє Дзвін.

"Офіційно нас ще ніхто не повідомляв, хоча неофіційна інформація про сесію є. Вже мушу говорити про порушення регламенту, бо до згаданої дати залишилось менше двадцяти днів, а матеріали сесії депутатам ще не роздано. Підозрюю, що їх роздадуть за день до сесії, і, як і у минулому році будуть показувати депутатам цифри і діаграми. І як у минулому році встане депутат Лук’янець і скаже, що звіт треба оцінити позитивно і без обговорення. Я пропоную губернатору та керівництву області не показувати цифри та діаграми, а вийти із своїх кабінетів, і піти до людей, їхати у села, на підприємства. Було б правильно, щоб Сергій Тулуб прозвітувався перед жителями тих сіл, де було закрито школи, а це 22 населених пункти, і ще 17 таких, де школи було реорганізовано ", – запропонувала Наталія Старікова.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости