Мер Калуша викликав народного депутата на поєдинок

39

В місті Калуші Івано-Франківської області виникла суперечка між мером міста Ігорем Насаликом і народним депутатом Ольгою Сікорою.

Народний депутат дорікнула мерові, що він відправив до Швеції набувати досвіду чиновниць міськради "передпенсійного і глибоко пенсійного віку".

"То не було кого у Швецію послати, лише двох пенсіонерок, які вже сипляться? Чому молодих перспективних людей не послати, якщо вже є така програма, якщо ви її фінансуєте і хочете, щоб воно принесло результат для міста? То що треба антикваріат посилати?", - заявила Ольга Сікора, звертаючись до міської влади.

Сьогодні під час сесії Калуської міськради Ігор Насалик організував відеопрезентацію, на якій у відеорежимі продемонстрував ці зауваження нардепа.

"Щодо того, що і з кого сиплеться, то щодня о 19.00-20.00 я проводжу тренування по спінінгу, тому запрошую сьогодні Ольгу Сікору та ЗМІ на тренування. Подивимося, чи витримає Ольга Мирославівна і що з кого сиплеться. Між іншим, вона лише на 4 місяці молодша за Наталію Бабій (чиновниця, яка їздила до Швеції — ред.)", — наголосив мер.

Щоправда, потім запрошення на поєдинок переадресував помічникові народного депутата Ігорю Очкуру, відреагувавши на зауваження, що змагатися із жінкою — некоректно.

У свою чергу Ігор Очкур не сприйняв усерйоз виклик. За його словами, свого часу мер уже запрошував його на боксерський ринг, але далі слів не пішло.

"Свого часу до міського голови звернулася моя дружина із проханням провести благоустрій перед приміщенням міського РАЦСу. Ігор Насалик обіцяв ландшафтний дизайн із альпійськими гірками і запросив її на спінінг. Дружина із подругою дві години крутили педалі, прийшли із синяками на колінах, але благоустрою немає й досі. Тому який смисл крутити педалі, якщо результату від цього — не видно", — каже помічник народного депутата.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости