В’ячеслав Кириленко взяв участь у форумі "Україна-Ізраїль 2016"

2.4т

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко взяв участь у Форумі "Україна-Ізраїль 2016. 25 років дипломатичних відносин: від загальної спадщини до спільного бачення", основною метою якого є обговорення співпраці між двома країнами у таких сферах як освіта, туризм, охорона здоров’я, сільське гоcподарство, а також окреслення головних напрямків майбутнього співробітництва.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Кириленка.

У Форумі також взяли участь: спікер Кнесету Держави Ізраїль Юлій Едельштейн, Надзвичайний та Повноважний Посол Ізраїлю в Україні Еліав Бєлоцерковські, члени Уряду, депутати Верховної Ради та Кнесету, представники бізнесу та міжнародних фінансових організацій обох країн.

У своєму виступі В’ячеслав Кириленко від імені Уряду та особисто від прем’єр-міністра Володимира Гройсмана привітав учасників Форуму із 25-літтям встановлення дипломатичних відносин між Україною та Ізраїлем і зазначив, що офіційний візит спікера Кнесету Держави Ізраїль Юлія Едельштейна вперше за останні 23 роки свідчить про активний розвиток співпраці між двома країнами.

"Ми будемо й надалі робити все для зміцнення дружби між Україною та Ізраїлем", - наголосив В’ячеслав Кириленко.

Віце-прем’єр-міністр також підкреслив, що в історії наших народів є багато драматичних сторінок.

"Єврейський народ пережив жахливу трагедію Голокосту. Український народ пережив страшну трагедію Голодомору. Наші народи знають ціну життю, незалежності та територіальній цілісності своїх країн", - сказав В’ячеслав Кириленко.

Згадуючи про трагедію Бабиного Яру, віце-прем’єр-міністр зазначив, що це – спільна історія та пам'ять і Україна доклала усіх зусиль для відзначення на високому рівні 75-роковин трагедії Бабиного Яру, які відбулися у вересні цього року.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости