Зерновое соглашение продлили. Украина предложила присоединить Николаев

Зерновое соглашение продлили. Украина предложила присоединить Николаев

"Инициатива по безопасной транспортировке агропродукции через Черное море" продлена еще на 120 дней.

Видео дня

Это решение было принято только в Стамбуле. Гарантами выполнения Инициативы остались Организация Объединенных Наций и Турция.

Далее текст на языке оригинала.

Український агроекспорт сьогодні залишається дієвим інструментом протидії світовій продовольчій кризі.

З першого серпня, початку роботи зернової Ініціативи і по сьогоднішній день Україна експортувала понад 11 мільйонів тонн агропродукції до 38 країн світу. Це значний обсяг, але недостатній.

Світовий ринок не має можливості замінити українську агропродукцію в найближчий перспективі. Разом з тим можливо збільшити обсяги нашого продовольства для світу.

Ми офіційно звернулися до партнерів по Ініціативі з пропозицією продовжити ініціативу мінімум на 1 рік та долучити до неї порт Миколаїв. Очікуємо на їх відповідь.

Також важливо забезпечення ефективноі роботи Спільного Координаційного Центру. Внесли свої пропозиції щодо вирішення наявних проблем.

Ми маємо використовувати весь наявний експортний потенціал наших портів щоб світ швидко отримував необхідні обсяги продовольства.

Очікуємо офіційні заяви від лідерів Організіції Об‘єднаних Націй та Туреччини.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...