Рабинович годами работал против Украины

1 минута
70,2 т.
Рабинович годами работал против Украины

Рабінович пояснює уламкам партії опзж чому він не в Україні, а чи то на Кіпрі чи то в Ізраїлі. Пояснює, що вони не знали, що росія погана. Що не може вже більше місяця ніяк дістатись України. Співголова партії.

Рабінович роками розганяв російські наративи про фашистів в Україні. Роками працював проти країни. Опікувався ківою. Плекав руський мир. Літав з медведчуком до москви вести псевдо перемовини.

Вас більше нема і не існує. Проросійські партії в нашій державі більше неможливі. росія послідовно йшла другим політичним фронтом, розраховуючи на політичне захоплення влади в Києві. Програла і тут. Думаю, рабінович більше ніколи не матиме жодного політичного статусу. Хіба що купить собі довідку - політичний біженець.

Обов‘язково подивіться це відео якщо не бачили. Жалюгідно. медведчук втік і переховується. ківа втік і переховується. Рабінович робить вигляд що не може дістатися України. Я навіть не знаю - це смішно чи огидно.

Давайте я вам підкажу. Літак в Польщу. Далі на машині. Не дякуйте.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...