Идеальные сырники и при чем здесь ржаная мука: рецепт

Идеальные сырники и при чем здесь ржаная мука: рецепт

Чому ви любите сирники, які у вас стосунки з ними, відчуття і спогади. А з мене рецепт. Єдиний момент: сирники, які я вам дам трохи відрізняються від тих стандартних, що існують у вашому всесвіті. Бо коли я буду обвалювати сирники, то візьму житнє борошно. Плюс зроблю до них вишневе кюлі.

Видео дня

Кюлі - це просто ідеально перетерті ягідки чи фрукти з желатином. Все.

Для сирників. Змішуєте 400г сиру з яйцем, 3 ст.л. борошна, 3 ст.л. цукру і дрібкою солі. Потім ліпите з цієї маси сирникову форму, обвалюєте у житньому борошні і обсмажуєте.

Житнє борошно дасть таку приємну тонку насиченість.

Для кюлі берете 200г готового вишневого пюре. Вишневе пюре доводите до кипіння, даєте трохи охолонути, додаєте до неї 10г желатину, який ви попередньо замочили у 50 мл води, перемішуєте. І потім залишаєте це все охолоджуватися до кімнатної температури. На етапі охолодження станеться магія і кюлі загустішає. Кайф у тому, що ми навіть не будемо додавати до цього цукор.

Ну і що я можу ще додати. Сирники та вишневе кюлі - це прям дуже добре. Цьом.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...