УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Персона

Олег Вишняков

Олег Вишняков

Почесний Консул Держави Ізраїль у Західному регіоні України
20 Статей
3 связанных новостей

Народився в м. Києві 9 вересня 1965.

З 1982 по 1987 — студент Каунаського політехнічного інституту в Литві, отримав професію інженер-технолог за фахом раціональне використання водних ресурсів та знезараження промислових стічних вод.

З 1988 по 1991 рік працював в судовій системі.

З 1991 року займається комерційною діяльністю.

Діяльність на посаді Почесного Консула Ізраїлю в Західному регіоні України

 • Вступив на посаду в листопаді 2014.
 • У травні 2015 у Львові було відкрито Почесне Консульство Ізраїлю.
 • У травні 2015 відкрився Культурний центр при Почесному Консульстві, де проходять виставки, концерти, кінопокази, виступи громадських і культурних діячів Ізраїлю, різні майстер класи. Вхід безкоштовний для всіх охочих.
 • Почесний Консул бере активну участь у роботі Міжпарламентської групи дружби «Україна-Ізраїль», що складається з депутатів Верховної Ради України та Кнесету (парламенту) Ізраїлю. Олег Вишняков організовує візити делегацій до Ізраїлю, зустрічі з впливовими ізраїльськими політиками та бізнесменами для того, щоб українці могли запозичити досвід Держави Ізраїль у різноманітних сферах. Бере активну участь у заходах з популяризації єврейської культури в Україні. Всебічно підтримує єврейську громаду України.
 • Під патронатом Почесного Консула та за сприяння Посольства Ізраїлю в Україні було проведено 6 сесій психологічних тренінгів від ізраїльських психологів та реабілітологів для українських фахівців.
  Семінари проходять на безоплатній основі в Києві та у Львові. Програма працює на постійній основі, семінари проводяться з періодичністю в 1,5-2 місяці.
  До серпня 2015 дипломи отримали більше 200 українських психологів.
 • Окремий напрямок роботи Почесного Консула Олега Вишнякова присвячений допомозі дітям: матеріальна допомога українським дитячим будинкам, допомога дітям військових, які загинули/постраждали в АТО.
  У серпні 2015 року перша група з 18 таких дітей зі Львова та Львівської області відвідала реабілітаційний табір в Єрусалимі. Проект реалізовано за підтримки мерії Львова та обласної адміністрації Львівської області, а також авіакомпанії МАУ.
  19 вересня 2016 року Почесний Консул започаткував проект «Кіно для дітей», в рамках якого два рази на місяць дітлахи, які лікуються у «ОХМАТДИТі», дивляться дитячі кінопрем’єри в РЦ «Ультрамарин». Проект триває до нині.
 • При активному сприянні Почесного Консула був відкритий прямий рейс авіакомпанії МАУ Львів-Тель-Авів-Львів. Завдяки різним ініціативам і проектам Почесного консульства пасажиропотік збільшився в рази і, запланований тільки на літній період, рейс став регулярним, цілорічним з періодичністю польотів 2 рази на тиждень.
 • Спільно зі Львівською міською та обласною адміністраціями були розроблені спеціальні програми для єврейських туристів — маршрути з відвідуванням єврейських пам'яток архітектури, путівники на івриті. Три роки поспіль Почесний Консул Держави Ізраїль в Західному регіоні України виступає партнером Міжнародного фестивалю єврейської музики «LvivKlezFest», який щорічно протягом двох тижнів проходить у Львові. Мета заходу – познайомити українців з сучасною єврейською культурою та традиційними видами мистецтва.
 • Завдяки допомозі Олега Вишнякова було видано серію книг: підручник з політології «Держава Ізраїль. Політика і суспільство» Зеєва Ханіна та Анатолія Романюка, на основі якого викладають окремий курс у Львівському Національному університеті ім. Івана Франка, дитячу книгу «Шукач», а також видання «Путь к мечте: вклад выходцев из Украины в создание Государства Израиль».
 • Публічна сторінка Олега Вишнякова у соціальній мережі Facebook має понад 100 тисяч читачів. Там він підіймає питання ізраїльсько-української дружби, відкриває невідомі сторінки з історії України та Держави Ізраїль, розповідає про визначних постатей обох держав, ділиться успішним досвідом Держави Ізраїль у різних сферах.
 • За свою активну діяльність щодо розвитку україно-ізраїльських відносин Почесний Консул Держави Ізраїль у Західному Регіоні України Олег Вишняков отримав низку відзнак, зокрема у вересні 2016 року був нагороджений Почесною Грамотою Голови Верховної Ради України Андрія Парубія «За особливі заслуги перед українським народом». У жовтні 2017 року Олег Вишняков отримав Офіційну Подяку від Спікера Кнесету «За особистий вклад у теплі та дружні стосунки між Україною та Державою Ізраїль».

Публикации автора и связанные новости