Красень-безпілотник, так необхідний Україні

Красень-безпілотник, так необхідний Україні

На озброєнні ізраїльської армії з'явиться півторатонний безпілотник. Ось такий красень є розробкою ізраїльської компанії і називається Urban Aeronautics AirMule.

Незважаючи на свою пристойну масу, це диво техніки здатне розвинути швидкість до 180 км на годину або перевозити до 500 кг вантажів. Унікальність його в тому, що у нього фактично немає виступаючих назовні частин, як у вертольота наприклад. Тому він може приземлитися в будь-яке місце, куди "пролізуть" його габарити, не загрожуючи нависаючими гвинтами або крилами. Також і злетіти він може з будь-якого місця, як вертоліт.

Видео дня

Планується, що безпілотник буде перевозити зброю або обладнання для військових, а ще зможе евакуювати поранених на полі бою солдатів. Нещодавні дослідження довели, що AirMule успішно справляється з поставленими завданнями.

Мені завжди радісно писати про досягнення ізраїльських учених у всіх галузях науки, але легке відчуття заздрості не залишає...) Як же Україні зараз потрібні такі ось безпілотники, такий же досвід і головне - таке ж фінансування!

Красень-безпілотник, так необхідний Україні

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.