Ізраїль збудує ряд штучних островів в формі Менори

Ізраїль збудує ряд штучних островів в формі Менори

Ізраїль розробляє план будівництва ряду штучних островів в формі Менори. Планується, що острови з'являться в водах Середземного моря і стануть своєрідним центром інновацій та наукових досягнень Ізраїлю.

Видео дня

Проект "Menorah Islands" складатиметься з комплексу з дев'яти островів: семи постійних, з'єднаних мостами і двох додаткових по обидва боки від Менори, що періодично з'являтимуться з-під води.

Автори проекту хочуть створити на кожному острові абсолютно все, що необхідно для життя: офіси, житлові будинки, школи і університети, магазини і спортивні комплекси, а також місця для відпочинку жителів. "Menorah Islands" повинні будуть стати новим центром для розвитку науки і бізнесу на Близькому Сході.

Особливістю цього будівництва є повністю екологічна система життєзабезпечення і відновлення природних ресурсів: тут планують встановити найсучасніші системи очищення повітря, стічної води, виробляти сонячну енергію, повторно використовувати відходи і т.д.

Кожен, хто бажає побачити дивовижний острів, може підтримати його будівництво фінансово.

Коли читаєш про такі проекти, часто виникає відчуття, що мова йде про іншу планету або інший Всесвіт, де взагалі немає ніяких проблем. Однак Ізраїль, як і Україна, щодня бореться з тероризмом, захищає свої території, вирішує проблему безробіття, підвищує соціальні стандарти - стикається зі звичайними питаннями кожної держави. Але при цьому має передову науку, армію, медицину, технології .... Тобто, справа не у війні і тероризмі, виходить так?)

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...