Світовий рекорд Сікорського. Не бійтеся втілювати свої мрії

ігор сікорський

Друзі! Саме у цей день понад 100 років тому відомий український авіаконструктор Ігор Сікорський встановив світовий рекорд! На літаку власної конструкції С-6 разом з двома пасажирами він досяг максимальної швидкості польоту — 111 км/год!

Цей легендарний чоловік ще у студентські роки почав розроблювати авіатехніку. Першими були гвинтокрили. Єдине, чого не вистачало Сікорському, аби втілити мрію про залізні крила - потужний двигун. Аби знайти його, він їздив у Париж. Після візиту він не лише отримав нові знання щодо польотів, але і потрібний, мов повітря, "Анзані".

Та перший його гвинтокрил, на жаль, у повітря так і не злетів. Сікорський довго працював, збудував новий.. але й він не злетів. Тоді він взявся за розробку аероплану. Справа була серйозною, для цього Ігор Іванович разом з другом по інституту побудував спеціальні ангари, взяв на роботу студентів та робітників. Результатом кропіткої праці стало створення літаків БіС-1 та БіС-2.

Видео дня

Рекордсмена С-6 Сікорський будував уже без допомоги товариша. Надзвичайно допомогли аеродинамічні досліди, завдяки яким авіаконструктор переробив місце пілота, шасі, бензобаки та радіатор. Це допомгло розвинути небувалу на той час швидкість!

Пізніше були й інші рекорди. Та головною місією своїх гвинтокрилів Ігор Сікорський вважав порятунок людей. Саме завдяки йому, своєчасну допомогу змогли отримати мільйони людей в усіх куточках світу. Існує навіть премія Сікорського, якою відзначають героїв-рятувальників.

До речі, у 2019 до 130-річчя авіаконструктора у Києві планують відкрити музей історії авіації. Розташовуватиметься він у колишньому будинку Сікорського.

Друзі, не бійтеся втілювати свої мрії! Важка праця та жага до підкорення нових обріїв можуть змінити ваше життя назавжди.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.