Світовий рекорд Сікорського. Не бійтеся втілювати свої мрії

4.8т

Друзі! Саме у цей день понад 100 років тому відомий український авіаконструктор Ігор Сікорський встановив світовий рекорд! На літаку власної конструкції С-6 разом з двома пасажирами він досяг максимальної швидкості польоту — 111 км/год!

Цей легендарний чоловік ще у студентські роки почав розроблювати авіатехніку. Першими були гвинтокрили. Єдине, чого не вистачало Сікорському, аби втілити мрію про залізні крила - потужний двигун. Аби знайти його, він їздив у Париж. Після візиту він не лише отримав нові знання щодо польотів, але і потрібний, мов повітря, "Анзані".

Та перший його гвинтокрил, на жаль, у повітря так і не злетів. Сікорський довго працював, збудував новий.. але й він не злетів. Тоді він взявся за розробку аероплану. Справа була серйозною, для цього Ігор Іванович разом з другом по інституту побудував спеціальні ангари, взяв на роботу студентів та робітників. Результатом кропіткої праці стало створення літаків БіС-1 та БіС-2.

Рекордсмена С-6 Сікорський будував уже без допомоги товариша. Надзвичайно допомогли аеродинамічні досліди, завдяки яким авіаконструктор переробив місце пілота, шасі, бензобаки та радіатор. Це допомгло розвинути небувалу на той час швидкість!

Пізніше були й інші рекорди. Та головною місією своїх гвинтокрилів Ігор Сікорський вважав порятунок людей. Саме завдяки йому, своєчасну допомогу змогли отримати мільйони людей в усіх куточках світу. Існує навіть премія Сікорського, якою відзначають героїв-рятувальників.

До речі, у 2019 до 130-річчя авіаконструктора у Києві планують відкрити музей історії авіації. Розташовуватиметься він у колишньому будинку Сікорського.

Друзі, не бійтеся втілювати свої мрії! Важка праця та жага до підкорення нових обріїв можуть змінити ваше життя назавжди.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости