УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Наталия Яремчук
Наталия Яремчук
Доктор акушер-гинеколог

Блог | Праздник Рождества человека не может совпадать с календарем изверга

Праздник Рождества человека не может совпадать с календарем изверга

Библию я прочла в двенадцать лет. И сразу мой любознательный детский ум начал приставать к взрослым по вопросам.

Одним из этих вопросов было, почему мы празднуем Рождество после нового года? Ведь многие события, описанные в святых книгах, происходили в определенном году после Рождества Христова.

Далее текст на языке оригинала.

Спочатку я чула відповідь про "буржуїв та імперіалістів", з якими в нас різні шляхи. Потім про різні календарі, за якими живуть різні світи — найвеличніший радянський й всі інші.

Потім я зрозуміла, що ані Священне Писання, ані загалом Передання Церкви не подають нам точного дня народження Сина Божого, бо головним для християн є не дата, а зміст шанованої нами події.

В VI cтолітті Папа Римський Іоан I доручив монаху Діонісію Малому скласти нову пасхальну таблицю.

Саме тоді Діонісій і запропонував проводити всі розрахунки, виходячи з дати народження Ісуса Христа. До цього Церква використовувала виключно циклічний принцип святкування Воскресіння: його відзначали кожної неділі та один раз на рік, без будь-якої згадки історичних дат. Зіставляючи євангельські свідчення з історичними документами, Діонісій дійшов висновку, що Ісус Христос народився 525 років тому, а саме 25 грудня 753 року "від заснування Риму". Тож саме цей рік було запропоновано вважати першим роком християнської ери, яку в світі називають "нашою ерою".

А сьогодні я дуже чітко, кожною клітиною свого тіла, розумію, що мій власний календар й власне внутрішнє сприйняття Різдва Божого Сина не може співпадати з календарем тих, хто хреститься перед тим, як вбити, зґвалтувати й замучити!

Адже всі календарі створюють люди. І саме сьогодні є розуміння, що мати людське обличчя — це не означає бути людьми. Саме тими людьми, всередині яких обовʼязково присутній сам Син Божий, який народиться через тиждень.

Нелюди будуть нас обстрілювати в наші Свята.

До речі, ті нелюди, в яких за їх календарем буде строгий піст. Той самий піст, коли ображати ближнього, навіть в думках, це великий гріх. І Ви після цього ще хочете жити за їх календарем?

Я не хочу.

Календар людини не може співпадати з календарем нелюді.

Я хочу нарешті зустріти Новий Рік після Різдва Христового. І між іншим згадати, що ми вже живемо в біблійному 7531 році від сотворення світу.

І Христос народжується заново в кожному з нас, коли наше серце сповнене любові. Тримаймося!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...