УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Наталия Яремчук
Наталия Яремчук
Доктор акушер-гинеколог

Блог | Мы занимаемся самоуничтожением, когда постоянно выискиваем негатив. Особенно во время войны

Мы занимаемся самоуничтожением, когда постоянно выискиваем негатив. Особенно во время войны

Десять лет назад канадские исследователи Марк Трасслер и Стюард Сорока провели интересный эксперимент. Вы никогда об этом эксперименте не слышали. Но о нем отлично знают все СМИ, владельцы телеграмм каналов, популярные блоггеры. Ведь когда пользуешься научными данными, то всегда любой твой проект обречен на успех.

Видео дня

Далее текст на языке оригинала.

Канадські вчені зібрали різних людей різного віку й повідомили їм, що будуть вивчати рухи їх очей, а точніше рухи мʼязів, які відповідають за очні яблука. Вчені обдурили тих людей, але так було потрібно для чистоти експерименту. Спочатку учасникі заповнювали анкету, де відповідали на багато різних питань. А потім їх посадили перед монітором компʼютера й попросили обирати будь які новини з соціальних мереж, а в цей час "спеціальний апарат фіксував рухи їх очних яблук".

Результати дослідження вразили навіть самих вчених. В анкетах було багато питань, але у відповіді на одне, нібито незначне питання, всі учасники написали, що віддають перевагу добрим, позитивним новинам й не признають насилля й негативу.А вибираючи новини із соціальних мереж, майже всі учасники в першу чергу зупинялися на війнах, зґвалтуваннях, катастрофах, вбивствах й скандалах.

І навіть коли у якоїсь події існували дві точки зору — позитивна й негативна, то люди вибирали виключно негативну. Вибирали неусвідомлено, забув про те, що вони "білі й пухнасті", як позиціонували себе при анкетуванні.

Я не буду тут моралізувати й доводити вам, що ми займаємося самознищенням, коли постійно вишукуємо негатив, підтримуємо негатив й з піною у рота приймаємо участь в тих срачах, які просувають негатив. Я навіть не буду зараз доводити, що на фоні виснаження під час війни, це майже смертельно. Я вже виросла з дитячих штанців й знаю точно, що наука керування людською психікою — одна з найпотужніших наук в світі. Але є те, що вище усіх наук. І зараз я пишу вам пошепки…

Він скоро народиться, щоб не відбувалося навколо. І це найголовніша інформація, яка може зараз бути і в нашому мозку, і в наших серцях. Все інше мине. Переможемо.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...