УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

В Україну прийшов "шик по-новому" - джипи і шуби вже не в моді

231
В Україну прийшов 'шик по-новому' - джипи і шуби вже не в моді

До України дісталася мода на нові предмети розкоші. Тенденція new luxury передбачає витрачання грошей не на безглузді матеріальні цінності, а на те, що допоможе зробити життя комфортнішим.

"Стара розкіш - запросити дівчину в шикарний ресторан. Нова розкіш - організувати вечерю на даху будинку, така послуга вже з'явилася в Києві. New luxury - це ексклюзивні враження, унікальний досвід, висока естетичність та актуальність", - пояснює Михайло Черняк.

Українці починають усвідомлювати, що немає сенсу викидати величезні суми на гламур. Нова, проста, на перший погляд, розкіш приходить на зміну старій - показній, глянцевій - і знаходить прихильників як серед середнього класу, так і серед багатих українців.

Наприклад, прихильники "шику по-новому" віддають перевагу не шубам та коштовностям, а планшетам та електронним книгам.

На багатьох світських заходах Києва уже вважається поганим тоном покласти на стіл інкрустований Vertu. Набагато престижніше - мати в кишені iPhone. Навіть макіяж модно мати простий.

Стають пережитком минулого і складні дорогі страви - перевага надається простим натуральним продуктам та домашній їжі. Замість "палаців" модно будувати "розумні" будинки з лаконічним дизайном, а великі шикарні джипи поступилися місцем маленьким стильним машинкам чи електровелосипедам.