УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У СІЗО спростовують інформацію про важкий стан Тимошенко

261
У СІЗО спростовують інформацію про важкий стан Тимошенко

Державна пенітенціарна служба спростовує інформацію про важкий стан колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко. Про це йдеться у заяві прес-служби відомства. "Державна пенітенціарна служба України повідомляє, що наведена інформація про нібито безпорадний стан Юлії Тимошенко є спотвореною і не відповідає дійсності", — наголошується в повідомленні.

Видео дня

Відомство відзначає, що у зв'язку зі скаргами Тимошенко на стан здоров'я керівництво Лук'янівського слідчого ізолятора в Києві постійно намагається сприяти у наданні їй кваліфікованої медичної допомоги зі збереженням конфіденційності, у тому числі за участю її особистого лікаря і медичної сестри.

Однак, екс-прем'єр систематично відмовляється від проведення запропонованих досліджень, у тому числі лабораторних та інструментальних, і порушує порядок отримання медичної допомоги особами, узятими під варту. Пенітенціарна служба також додає, що 15-18 листопада Тимошенко з власної ініціативи зверталася до адміністрації СІЗО і просила ознайомити її з певними протоколами.

При цьому відомство підкреслює, що слідчі дії стосовно Тимошенко здійснюються відповідно до чинного законодавства. За результатами останнього медичного обстеження комісії Міністерства охорони здоров'я їй дозволили спілкуватися зі слідчими в межах СІЗО.

Як повідомлялося, 15 листопада депутат від БЮТ Сергій Власенко заявив, що медики не встановили діагноз Тимошенко. Дочка Тимошенко Євгенія Карр заявила, що лікарі в умовах СІЗО не можуть поставити матері точний діагноз і не мають можливості надати якісну медичну допомогу.