newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

У 2011 році кількість надзвичайних ситуацій скоротилася - МНС

282
У 2011 році кількість надзвичайних ситуацій скоротилася - МНС

У 2011 році кількість надзвичайних ситуацій порівняно з попереднім роком скоротилася на 14%, а кількість загиблих у них – на 190. Загальна кількість людей, які загинули цьогоріч у надзвичайних ситуаціях, – 200, тоді як торік загинуло 390 осіб. Про це на брифінгу сказав директор департаменту управління рятувальними силами МНС України Григорій Марченко.

За його словами, матеріальні збитки порівняно з минулим роком скоротилися в 11 разів. "На щастя, у нас цьогоріч не було значних надзвичайних ситуацій. Стосовно показника збитків, то він є найнижчим за останні п'ять, а можливо і десять років", – підкреслив він.

У МНС також наголосили, що у зв’язку з новорічними святами департаменту управління рятувальними силами переходить на посилений режим роботи. "Це передбачає посилення моніторингу ситуації у країні, чергові сили переводяться на більш високий рівень готовності. Якщо у звичайному режимі у нас 7,5 тисяч, то фактично на цей період вони збільшуються у два рази. Крім того, створюються резерви на випадок ускладнення ситуації", – підкреслив Марченко.