УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Саакашвілі: Ющенко знав, що у мене прекрасні відносини з Януковичем

261
Саакашвілі: Ющенко знав, що у мене прекрасні відносини з Януковичем

Президент Грузії Михайло Саакашвілі вважає, що між Грузією та Україною ніколи не було таких гарних відносин, як нині. Про це він сказав в інтерв`ю газеті “Сегодня”, відповідаючи на запитання про те, що раніше він часто бував у Києві, а нині кількість контактів між представниками української та грузинської влади різко знизилася і чи не свідчить це про охолодження відносин.

Видео дня

"Я не бачу охолодження відносин. Грузія нині стала в Україні дуже модною. Таких гарних взаємин, як сьогодні, між нашими країнами ніколи не було. Півтора року тому буквально вибух стався. Приїжджають туристи, бізнесмени!..", - зазначив Саакашвілі. За його словами, підвалини для тісних контактів закладалися й раніше. Разом з тим, Саакашвілі висловив припущення, що Україна і Грузія "необхідні одна одній природно, оскільки обидві перебувають на роздоріжжі".

Відповідаючи на запитання про те, що мер Києва Леонід Черновецький "нібито фінансував кошти в розвиток туризму" в Грузії, Президент, сміючись, відповів: "Я про інвестиції Леоніда Черновецького в туристичну галузь Грузії нічого чув, хоча цими речами цікавлюся регулярно". "Але той факт, що він час від часу буває в Грузії, можу підтвердити. У нас маленька країна, і якщо людина з`являється на людях, всі про це знають", - додав він.

Саакашвілі також повідомив, що у нього прекрасні відносини з Президентом України Віктором Януковичем. "У мене прекрасні відносини з Віктором Федоровичем! Навіть коли він був в опозиції, я приїжджав до Києва і з ним зустрічався. Бував у нього в заміському будинку", - сказав Президент Грузії.

При цьому, за словами Саакашвілі, він ніколи не приховував, що підтримує відносини з Януковичем. "Всі мої друзі, у тому числі й екс-Президент Віктор Ющенко, знали про те, що я підтримую відносини з його головним політичним опонентом. Як це й повинно було бути. Адже йдеться про відносини між народами України і Грузії. А такі відносини не ґрунтуються на кумівстві чи родинних стосунках", - наголосив Президент Грузії.