УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Партія Тимошенко "рекламує" суддю Кірєєва

372
Партія Тимошенко 'рекламує' суддю Кірєєва

Активісти громадської організації "Батьківщина молода" провели флеш-моб акцію проти політичних репресій в Україні. Учасники акції пройшли вулицею Хрещатик, де роздавали листівки із закликом: "Прийди до Печерського суду. Скажи НІ "кіреєвим!" Підтримай Юлю сьогодні – захисти свою свободу завтра", повідомляє прес-служба "Батьківщини".

Видео дня

Лідер "Батьківщини молодої" Євген Суслов зазначив, що "Батьківщина молода" вирішила допомогти судді, що веде справу Юлії Тимошенко, Родіону Кіреєву "конвертувати його "популярність" в матеріальну вигоду". Під час ходи вулицею Хрещатик активісти організації роздавали рекламу судді, де зазначалося: "посаджу, випущу, не дорого; по дзвінку з адміністрації Президента знижки!". "Частина людей дану "рекламу" сприйняла за правду та цікавились скільки коштують послуги судді", - повідомив Суслов.

У зв'язку з підвищеною зацікавленістю громадян до даної акції, "Батьківщина молода" прийняла рішення про безстрокове проведення даної акції біля Печерського суду під час суду над Тимошенко. Тимошенко неодноразово говорила, що засідання Печерського райсуду щодо "газової справи" є персональною розправою Віктора Януковича над лідером опозиції. Вона заявляє, що суддя Печерського районного суду Києва Родіон Кіреєв за вказівкою влади повністю ігнорує її доводи у справі про газові контракти.