УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

На оздоровлення влади виділять 460 млн гривень

216
На оздоровлення влади виділять 460 млн гривень

У 2012 році медичне обслуговування народних депутатів та керівного складу органів державної влади, а також фінансова підтримка санаторно-курортних установ, де вони відпочивають, обійдеться в 460 млн. грн, пише портал "ДЕЛО".

Видео дня

Крім того, проект держбюджету на 2012 рік передбачає фінансову підтримку санаторно-курортних установ Державного управління справами при Президентові в розмірі 102,6 млн грн. Також, у розпорядженні депутатів є свої санаторії в Криму. Вони можуть оздоровлюватися за державний рахунок. Фінпідтримка з бюджету держави об'єктів Верховної Ради в 2012 році складе 7,8 млн грн.

Але найдорожчим для держбюджету є медобслуговування народних депутатів України та керівного складу органів державної влади, на що в наступному році планується виділити 354,6 млн грн. Так, цього року, згідно з бюджетом-2011, витрати на медобслуговування вищих посадових осіб не перевищать 300 млн грн. Якщо підсумувати все і підсумувати всі ці суми можна отримати цифру в 465 млн грн.

Для порівняння, на санаторно-курортне лікування ветеранів війни, а також осіб, на яких поширюється дія законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про жертви нацистських переслідувань", та інвалідів бюджет-2012 передбачає 107 млн грн . - у чотири рази менше.